Lista produktów marki pHformula

Hiszpańska firma farmaceutyczna pHformula specjalizuje się w produkcji preparatów o działaniu regeneracyjnym dedykowanych medycynie estetycznej. Marka skupia się na wspieraniu systemu resurfacingu - głębokiego peelingu skóry, który w efekcie minimalizuje widoczność zmarszczek, blizn potrądzikowych oraz przebarwień.

W sprzedaży dostępne są aktywne preparaty kosmetyczne z linii E.X.F.O., M.E.L.A., S.O.S., P.O.S.T., S.K.I.N. oraz V.I.T.A. W ich skład wchodzą liczne kwasy, retinol oraz kompleks wspomagający PH-DVC. Pozbawione zostały lanoliny i parabenów - związków mogących zaszkodzić skórze w procesie rekonwalescencji po zabiegu resurfacingu, a także w skutecznych zmaganiach z cerą problematyczną.

Linia farmaceutycznych kosmeceutyków do kuracji domowej obejmuje produkty z kategorii Active, Recovery oraz Support, stosowane na każdym etapie zabiegu resurfacingu. Preparaty przeznaczone są nie tylko do przygotowania, ale także utrzymania efektów zabiegu oraz wspomagania działania głębokiego peelingu.

Produkty
Pokazano 1-20 z 26 pozycji