Igły i strzykawki do mezoterapii i lipolizy i akcesoria zabiegowe

Produkty
Pokazano 1-20 z 84 pozycji

Podstawowym elementem wyposażenia, który jest niezbędny profesjonalnym gabinetom i klinikom medycyny estetycznej, są m.in. igły do mezoterapii oraz do lipolizy. W naszej hurtowni medycyny estetycznej Soluderma oferujemy szeroki wybór niezbędnych akcesoriów do zabiegów medycznych i kosmetycznych: Dostępne są u nas nie tylko igły do mezoterapii igłowej i lipolizy, ale także np. zestawy składające się ze strzykawek i igieł, kompresy czy środki znieczulające.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości igły i strzykawki

Ważną częścią naszej oferty są igły, w tym igły do lipolizy oraz mezoterapii, sprzedawane w opakowaniach po 10 sztuk. Proponujemy igły do strzykawek w bardzo szerokim zakresie rozmiarów, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb. Igły do mezoterapii i lipolizy to nie jedyne igły medyczne oraz kosmetyczne dostępne w naszym asortymencie. Proponujemy także m.in. igły do wypełniaczy.

Igła do mezoterapii nie mogłaby się obyć bez odpowiedniej strzykawki do mezoterapii igłowej. Jako Soluderma oferujemy Państwu różnego rodzaju strzykawki do mezoterapii i lipolizy oraz takie, które są przeznaczone do innych zastosowań. Znajdą Państwo u nas strzykawki z precyzyjnym tłokiem, pozwalające na wprowadzenie konkretnej ilości preparatu – bez strat produktu.

Inne akcesoria zabiegowe renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdują się nie tylko igły do strzykawek oraz same strzykawki, ale także wiele innych akcesoriów zabiegowych. Proponujemy kaniule dermatologiczne, które są wykorzystywane do wprowadzania kwasu hialuronowego oraz stymulatorów tkankowych. Posiadamy w ofercie także nici liftingujące wprowadzane za pomocą specjalnych kaniuli.

Mogą Państwo zamówić u nas również m.in.:

• folie do znieczuleń, w tym kształtki na oczodoły do stosowania przed zabiegiem,

• żele przewodzące do wykonywania np. USG,

• kompresy pozabiegowe, zarówno jałowe, jak i niejałowe,

• igły motylkowe, które wykorzystuje się przy zabiegu osocza bogatopłytkowego i fibryny.

Jeśli interesują Państwa igły i strzykawki do mezoterapii, a także inne akcesoria zabiegowe stanowiące gwarancję wysokiej jakości, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.