TwAc 3.0 booster system, 3ml
  • TwAc 3.0 booster system, 3ml #1

TwAc 3.0 booster system, 3ml

Nawilża tkanki, redukuje zmarszczki ,poprawia elastyczność oraz napięcie skóry. Produkt przeznaczony dla osób z wyraźnymi zmianami związanymi z wiekiem i deficytem objętości. Wyraźne zmiany na skórze twarzy, szyi i dekoltu, nierównomierny koloryt, rozszerzone pory. Przedłuża działanie wypełniaczy. 
Zastosowanie: Twarz, szyja, dekolt, dłonie

Więcej szczegółów expand_more

399,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

TwAc 3.0 to nowoczesny preparat do mezoterapii igłowej o wielokierunkowym działaniu. Jego unikalna receptura umożliwia m.in. skuteczny lifting tkanek twarzy, a także rewitalizację i poprawę wyglądu skóry. TwAc 3.0 Booster System można stosować jednak nie tylko w obszarze skóry twarzy, ale również na szyi, dekolcie oraz dłoniach. Efektem zabiegów przeprowadzonych z użyciem TwAc 3.0 Booster System jest doskonale nawilżona, gładka i napięta skóra. Warto dodać, że TwAc 3.0 Booster System wydłuża działanie wypełniaczy.

TwAc 3.0 Booster System – niezawodny sposób na piękną skórę

TwAc 3.0 Booster System może zapewnić skórze pacjenta wiele korzyści. Przede wszystkim jest to produkt intensywnie nawilżający, przeznaczony do zabiegów mezoterapii mających na celu silną stymulację oraz lifting skóry. Jego działanie powoduje przyspieszenie namnażania się komórek skóry, a także zwiększenie ich aktywności. Poprawie ulega koloryt skóry, dzięki czemu zyskuje ona pożądany, promienny wygląd. Skóra poddana zabiegowi mezoterapii z użyciem TwAc 3.0 Booster System staje się również bardziej sprężysta. Mezoterapię z użyciem tego preparatu polecamy przede wszystkim pacjentom, u których są widoczne zmiany na skórze związane z wiekiem oraz deficytem objętości.

Jako hurtownia medycyny estetycznej Soluderma oferujemy również inne wysokiej jakości produkty, w tym m.in.:

preparaty do mezoterapii igłowej, takich jak np. TwAc 2.0 czy TwAc Eyes,

igły do mezoterapii,

wypełniacze zmarszczek.

Skład 10 mg/ml, PDRN 20 mg/ml kwasu hialuronowego 1800-2500 kDa
Zastosowanie Zdeformowana starzejąca się i obciążona skóra, nierównomierny koloryt, rozszerzone pory, fałdy, zmarszczki, 35+ lat
Głębokość wkłucia Śródskórne, produkt jest umieszczany na głębokości 3-5 mm
Pojemność strzykawki 3,0 ml
Wielkość igły 27G
Sposób przechowywania 2-25 °C
Intensywny/standardowy przebieg 30/40 dni / 2 razy / 6 miesięcy
Dynamiczna lepkość [mPa.s] ok. 500 000

Zachęcamy do kontaktu.