Nici PDO Mono pod oczy

Produkty
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Nici pod oczy to wynalezione w Korei, innowacyjne produkty wykorzystywane obecnie na całym świecie w klinikach i gabinetach kosmetycznych. Wykonuje się je ze specjalnego, rozpuszczalnego materiału – polidioksanonu, w skrócie PDO. Jako hurtownia medycyny estetycznej Soluderma proponujemy różnorodne nici pod oczy uznanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nici pod oczy PDO – zastosowanie

Zabiegi z użyciem proponowanych przez nas nici PDO są mało inwazyjne oraz prawie bezbolesne. Najczęściej stosowane są do usuwania defektów estetycznych twarzy, szyi, biustu, a także brzucha czy też pośladków. Wprowadzane są one pod skórę, dzięki czemu napinają ją oraz pobudzają procesy regeneracyjne tkanek. Co ważne, nie trzeba ich wyjmować, ponieważ są całkowicie wchłaniane przez organizm. Wykorzystuje się je do bezoperacyjnego liftingu ciała. Zabieg ten nie wymaga żadnego nacięcia – nić PDO wprowadzana jest za pomocą igły.

Szeroki wybór wysokiej jakości nici pod oczy

W zależności od obszaru poddanego zabiegowi, potrzebne są nici PDO o różnej grubości, długości, a także konstrukcji. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór artykułów dedykowanych różnym zabiegom liftingującym zarówno w okolicy ust, czoła, policzków, dekoltu, jak i brzucha czy pośladków. Ważną część naszej oferty stanowią nici pod oczy koreańskiego producenta NewU. W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

• nici PDO COG,

• nici PDO Mono,

• nici Tornado PDO.

Nici dostępne w hurtowni Soluderma to gwarancja wysokiej jakości.

Wysokiej klasy preparaty do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej

Jako hurtownia medycyny estetycznej Soluderma oferujemy nie tylko nici PDO, ale także szeroki wybór innych produktów przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych zabiegów. W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

preparaty do mezoterapii igłowej,

ampułki do lipolizy iniekcyjnej,

wypełniacze zmarszczek.

Zapraszamy do składania zamówień.