Lista produktów marki pHformula

Hiszpańska firma farmaceutyczna pHformula specjalizuje się w produkcji preparatów o działaniu regeneracyjnym dedykowanych medycynie estetycznej. Marka skupia się na wspieraniu systemu resurfacingu - głębokiego peelingu skóry, który w efekcie minimalizuje widoczność zmarszczek, blizn potrądzikowych oraz przebarwień.

W sprzedaży dostępne są aktywne preparaty kosmetyczne z linii E.X.F.O., M.E.L.A., S.O.S., P.O.S.T., S.K.I.N. oraz V.I.T.A. W ich skład wchodzą liczne kwasy, retinol oraz kompleks wspomagający PH-DVC. Pozbawione zostały lanoliny i parabenów - związków mogących zaszkodzić skórze w procesie rekonwalescencji po zabiegu resurfacingu, a także w skutecznych zmaganiach z cerą problematyczną.

Linia farmaceutycznych kosmeceutyków do kuracji domowej obejmuje produkty z kategorii Active, Recovery oraz Support, stosowane na każdym etapie zabiegu resurfacingu. Preparaty przeznaczone są nie tylko do przygotowania, ale także utrzymania efektów zabiegu oraz wspomagania działania głębokiego peelingu.

Produkty
Cena 221,40 zł

SOS eye rescue 15ml

Aktywny krem-korektor optyczny o działaniu 4w1: -Redukcja zmarszczek -Redukcja obrzęków -Redukcja zasinień -Korektor z---

Pokazano 1-20 z 22 pozycji