Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 140,00 zł - 2 000,00 zł

Lidokaina

Lidokaina

Produkty
Pokazano 1-20 z 88 pozycji

Oznaki starzenia się skóry są bardzo częstym powodem wizyt w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Wypełniacz zmarszczek to profesjonalny preparat, który pozwala na skuteczne przeprowadzenie zabiegu mającego na celu niwelowanie różnego rodzaju zmarszczek. Hurtownia medycyny estetycznej Soluderma oferuje różnorodne wypełniacze zmarszczek renomowanych producentów. To pełnowartościowe i bezpieczne preparaty, które pomogą skórze pacjenta odzyskać sprężystość i sprawią, że będzie ona wyglądać młodziej. Sięgając po wypełniacz medyczny, który proponuje nasza hurtownia, mają Państwo pewność, że trafia do Państwa legalny preparat o potwierdzonych właściwościach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Różnorodne wypełniacze do zmarszczek cenionych marek

Jakie wypełniacze do zmarszczek proponuje nasza hurtownia? Mogą Państwo zamówić u nas m.in.:

• wypełniacze płytkich zmarszczek, np. Stylage S z lidokainą,

• wypełniacze średnio głębokich zmarszczek, np. PRINCESS VOLUME LIDOCAINE,

• wypełniacze zmarszczek głębokich, np. Neauvia STIMULATE,

• wypełniacze zmarszczek wokół ust, np. PRINCESS FILLER z lidokainą,

• wypełniacze do zmarszczek wokół oczu, np. Restylane Skinboosters Vital Light.

Wśród dostępnych u nas wypełniaczy zmarszczek znajdą Państwo się zarówno preparaty, które zawierają usieciowiony kwas hialuronowy, jak i takie, które mają w swoim składzie nieusieciowiony kwas hialuronowy. Proponowane przez nas preparaty do korekcji skóry pod oczami, wokół ust, na szyi, na dekolcie czy na dłoniach mogą więc Państwo dobrać w zależności od przeprowadzanego zabiegu i stanu pacjenta. Oferujemy wypełniacze do zmarszczek o różnych objętościach, a dodatkowo niektóre propozycje sprzedawane są razem z igłami bądź strzykawkami.

Oryginalne wypełniacze zmarszczek do zabiegów medycyny estetycznej

Wypełniacze do twarzy dostępne w hurtowni Soluderma są przeznaczone do niwelowania zmarszczek pojawiających się na różnych partiach skóry. Za pomocą oferowanych przez nas preparatów można wykonać skuteczne zabiegi wypełniania zmarszczek m.in. wokół ust, pod oczami czy pomiędzy brwiami. Mogą Państwo kupić u nas niezawodne preparaty z lidokainą, które przeznaczone są zarówno do głębokich bruzd, jak i do niewielkich oznak starzenia cery. Proponujemy wypełniacze zmarszczek z różnych półek cenowych, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo tu coś dla siebie.

Co warto podkreślić, sprzedajemy również preparaty mogące służyć jako wypełniacze do ust podczas zabiegów medycyny estetycznej, których celem jest nadanie objętości i powiększenie ust. W naszej ofercie znajdują się także wypełniacze zmarszczek umożliwiające przeprowadzenie korekcji wolumetrycznych.

Skuteczny wypełniacz kwas hialuronowy 

Kwas hialuronowy wypełniacz to innowacyjny produkt stosowany w medycynie estetycznej i dermatologii. Ten naturalnie występujący składnik w organizmie jest odpowiedzialny za nawilżenie i elastyczność skóry. W postaci wypełniacza, jest bezpiecznie używany do redukcji zmarszczek, poprawy objętości oraz konturowania twarzy.

Proces aplikacji polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego pod skórę w celu wypełnienia bruzd, zmarszczek lub obszarów utraty objętości. Działa on jako "napełniacz", nadając skórze gładkość, jędrność i młodszy wygląd. Efekty są zazwyczaj widoczne niemal natychmiast po zabiegu i utrzymują się przez kilka miesięcy.

Wypełniacz do kwasu hialuronowego jest popularny ze względu na swoje bezpieczeństwo i naturalny wygląd rezultatów. To skuteczna opcja dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry bez potrzeby dłuższej rekonwalescencji. Przed rozpoczęciem takiej terapii, zawsze warto skonsultować się z lekarzem specjalizującym się w medycynie estetycznej, aby dobrać odpowiedni plan leczenia dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do składania zamówień.