TwAc 2.0 booster system, 3ml
  • TwAc 2.0 booster system, 3ml #1

TwAc 2.0 booster system, 3ml

TwAc na bazie polinukleotydów nawilżają skórę, poprawiają jej koloryt, usuwają zmarszczki i przebarwienia.

Więcej szczegółów expand_more

379,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

TwAc 2.0 jest profesjonalnym preparatem przeznaczonym do mezoterapii, który cechuje się wielokierunkowym działaniem. TwAc 2.0 Booster System zapewnia skórze intensywne nawilżenie oraz rewitalizację. Wykorzystuje się go w mezoterapii różnych obszarów skóry, w tym np. skóry twarzy, najczęściej u osób po 30 roku życia. Mezoterapia z wykorzystaniem TwAc 2.0 Booster System pozwala osiągnąć efekt w postaci nawilżonej, napiętej i elastycznej skóry o wyrównanym kolorycie oraz wysokiej sprężystości. Pozytywne skutki działania preparatu można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

TwAc 2.0 Booster System – preparat umożliwiający głęboką odnowę skóry

Zabieg mezoterapii z użyciem TwAc 2.0 Booster System poddaje tkanki twarzy skutecznemu liftingowi, a dodatkowo rewitalizuje skórę i wpływa pozytywnie na jej wygląd. Zabiegi przeprowadzane z użyciem tego produktu przedłużają również działanie wypełniaczy. Co więcej, zawartość polinukleotydów w składzie TwAc 2.0 pozwala na poprawę kolorytu skóry oraz usunięcie przebarwień, a także redukcję zmarszczek. Obecność tych substancji wpływa również stymulująco na produkcję kolagenu oraz aktywność komórek, dzięki czemu skóra właściwa staje się odpowiednio nawilżona.

Hurtownia medycyny estetycznej Soluderma proponuje nie tylko preparat TwAc 2.0, ale także produkty takie jak np. TwAc Eyes czy TwAc 3.0. Poza nimi w ofercie znajdują się także m.in.:

• zróżnicowane preparaty do mezoterapii,

igły do mezoterapii,

wypełniacze zmarszczek.

Skład 5 mg/ml, PDRN, 15 mg/ml kwasu hialuronowego 1500 kDa
Zastosowanie Wczesne zwiotczenie skóry, nierównomierny koloryt, porowatość, 30+ lat
Głębokość wkłucia Śródskórne, produkt jest umieszczany na głębokości 1-3 mm
Pojemność strzykawki 3,0, ml
Wielkość igły 30G
Sposób przechowywania 2-25 °C
Intensywny/standardowy przebieg 20/30 dni / 3 razy / 6 miesięcy
Dynamiczna lepkość [mPa.s] ok. 250 000

Zapraszamy do kontaktu.