pHformula Krem VITA A 24H - 50ml
  • pHformula Krem VITA A 24H - 50ml #1

pHformula Krem VITA A 24H - 50ml

pHformula Krem VITA A 24H -  50ml, 1,5% RETINOL COMPLEX

Więcej szczegółów expand_more

289,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

OPIS

Krem V.I.T.A. A 24 godzinny zawiera czysty retinol i powinien być stosowany jako zaawansowany produkt w leczeniu oznak starzenia się skóry. Retinol stymuluje regenerację komórkową aby zredukować drobne linie, zmarszczki i plamY wywołane starzeniem się skóry. Skutecznie koryguje problematyczne przebarwienia i niedoskonałości. 24 godzinny kompleks nawilżający, składa się z synergicznej mieszanki naturalnych składników głęboko nawilżających i chroniących skórę.

POJEMNOŚĆ PRODUKTU

45 ml

WSKAZÓWKI STOSOWANIA

Stosować codziennie rano i wieczorem na czystą i suchą skórę. Częstotliwość aplikacji zależy od tolerancji skóry. Ostrzeżenie przy poparzeniu słonecznym: Produkt zawiera składniki, które mogą zwiększyć wrażliwość skóry po oparzeniu słonecznym.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

2% Retinol
24 Godzinny Kompleks Nawilżający

WŁAŚCIWOŚCI KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW

Retinol – reguluje różnicowanie komórek. Stymuluje również syntezę kolagenu, elastyny oraz działa jako silny antyoksydant.
24 GODZINNY KOMPLEKS NAWILŻAJĄCY:
Mleczan sodowy – przywrócenie skórze NMF (naturalny czynnik nawilżający).
Gliceryna – utrzymuje wilgoć z długotrwałym efektem nawilżenia.
Mocznik – najlepsze nawilżenie skóry.
Kwas mlekowy – ma skuteczne właściwości nawilżające skórę.

REZULTATY

Pomaga redukować drobne linie, zmarszczki, ciemne plamki (przebarwienia) i wyrównuje koloryt skóry. Dodatkowo zwiększa poziom nawilżenie skóry. Przywraca delikatność i jędrność skóry.

Jeśli pacjent ma wrażliwą skórę, a chce czerpać korzyści z retinolu, proponujemy stopniowe stosowanie kremu V.I.T.A. A w celu adaptacji i stymulacji skóry retinolem. Należy rozpocząć stosowanie kremu V.I.T.A. A co trzecią noc, następnie przemiennie, a ostatecznie nakładać krem V.I.T.A. A co noc. Jeśli wystąpi pieczenie i łuszczenie się skóry należy zmniejszyć częstotliwość aplikacji kremu V.I.T.A. A. Łuszczenie i nadwrażliwość to normalne zjawisko ale jeśli utrzymuje się dłużej niż dzień lub dwa należy zmniejszyć częstotliwość stosowania.