TwAc eyes, 1ml
  • TwAc eyes, 1ml #1

TwAc eyes, 1ml

Najmocniejsza mezoterapia pod oczy, z pomocą której pozbędziesz się zmęczonego wyglądu. TwaC Eyes bezwzględnie zniszczy cienie pod oczami, nawilży i zwalczy drobne zmarszczki. Wygładzi i zliftinguje skórę pod oczami. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu!

Więcej szczegółów expand_more

249,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

TwAc Eyes jest profesjonalnym preparatem wykorzystywanym w zabiegach mezoterapii okolic oka. To bezpieczny i intensywny produkt umożliwiający skuteczne zniwelowanie cieni pod oczami, które są czynnikiem odpowiadającym w znaczny sposób za zmęczony wygląd twarzy. TwAc Eyes pod oczy charakteryzuje się równie efektywnym działaniem nawilżającym. Umożliwia likwidację drobnych zmarszczek, a także zapewnia wygładzenie i lifting skóry pod oczami. Dzięki wykorzystaniu TwAc Eyes mezoterapia okolic oka przynosi satysfakcjonujące efekty, które są widoczne już po pierwszym zabiegu.

TwAc Eyes – sprawdzony preparat do skutecznej mezoterapii okolic oka

Jedną z przyczyn tego, że preparat TwAc Eyes ma tak dobre opinie wśród specjalistów, jest jego wielokierunkowe działanie. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg z wykorzystaniem TwAc Eyes umożliwia efektywny lifting skóry oraz zapewnia jej skuteczną rewitalizację. Dodatkowo nawilża skórę oraz poprawia jej koloryt, a także redukuje przebarwienia oraz zmarszczki. Skóra poddawana mezoterapii z użyciem TwAc Eyes szybciej się odbudowuje i odzyskuje atrakcyjny wygląd.

Jako renomowana hurtownia medycyny estetycznej Soluderma oferujemy nie tylko TwAc Eyes, ale także preparaty TwAc 2.0 i TwAc 3.0. Warto zaznaczyć, że wszystkie preparaty TwAc to stymulatory tkankowe. Proponujemy również szereg innych profesjonalnych produktów, w tym np.:

• różnorodne preparaty do mezoterapii igłowej,

igły do mezoterapii,

wypełniacze zmarszczek.

Skład PDRN 2 mg/ml kwasu dezoksyrybonukleinowego 250-350 kDa
Zastosowanie Zwiotczenie skóry w obszarze powiek, bez wyraźnego opadania powiek
Głębokość wkłucia Grudkowe, produkt jest umieszczany na głębokości 1-3 mm
Pojemność strzykawki 1,0 ml
Wielkość igły 32G
Sposób przechowywania 2-25 °C
Intensywny/standardowy przebieg 7/10 dni

Zapraszamy do składania zamówień.