pHformula V.I.T.A. C radiance release activator
  • pHformula V.I.T.A. C radiance release activator #1

pHformula V.I.T.A. C radiance release activator

V.I.T.A. C. radiance release activator

Więcej szczegółów expand_more

Ostatnie sztuki w magazynie
320,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Opis

V.I.T.A.C. radiance release stosowany jest w celu uzyskania lepszych efektów leczenia. Tuż przed aplikacją czysty kwas l-askorbinowy w postaci proszku rozpuszczany jest w aktywatorze. V.I.T.A.C. to wysoko przyswajalna witamina C o maksymalnym możliwym poziomie stężenia, nałożona na skórę nadaje skórze natychmiastowego blasku.

Dzięki zawartości retinolu w V.I.T.A. C w skórze zachodzą procesy odnowy komórkowej dzięki którym drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra widocznie odmłodzona. Kwas hialuronowy silnie nawilża, kondycjonuje i odświeża skórę, dzięki czemu wygląda ona świeżo, młodo i zdrowo.

POJEMNOŚĆ:
V.I.T.A.C. radiance release activator 20 ml

V.I.T.A.C radiance release activator

pKa

pH

Główne składniki aktywne i ich właściwości

Kwas L-askorbinowy (witamina C) - wyzwalaprodukcję kolagenu, posiada właściwości przeciwutleniające, reguluje powstawanie melaniny, przyspiesza gojenie skóry, wspomaga krążenie i zapewnia zwiększoną ochronę przed promieniowaniem UV.

Kwas hialuronowy – wyraźnie nawadnia skórę.

Retinol - wspiera odnowę komórek naskórka.

PH-DVC (nośnik) – kompleks stosowany w preparatach pHformula zwiększający penetracjęsubstancji czynnych.

Wolne od parabenów

pH formula - V.I.T.A.C. radiance release activator / powder. Przed i po.