Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 125,00 zł - 449,00 zł

Preparaty do rewitalizacji skóry

Produkty
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Nasza skóra często potrzebuje wsparcia z zewnątrz, by odzyskać nienaganny, świeży i młody wygląd. Sprawdzą się wówczas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej polegające na iniekcji preparatów rewitalizujących skórę głowy, twarzy, szyi, jak i dłoni. Medycyna estetyczna przychodzi z pomocą również w przypadku problemu z nadmiernym wypadaniem włosów oraz ich słabym wzrostem.

Soluderma proponuje szeroki wybór preparatów do rewitalizacji skóry głowy, szyi, twarzy, dłoni i nie tylko. To zarówno medyczne preparaty peptydowe z kwasem hialuronowym, jak i wszelkiego rodzaju wypełniacze o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego. Proponujemy zarówno preparaty dedykowane dla cery dojrzałej, jak i młodszej. Oferujemy również specjalną linię dla mężczyzn.

Rewitalizacja skóry głowy czy twarzy to nie tylko iniekcja wypełniaczy, które nadają młodszy, zdrowszy wygląd i pobudzają krążenie, ale też odpowiednia pielęgnacja po zabiegu. W tym celu sprawdzą się m.in. proponowane przez nas maski naprawcze w płacie oraz balsamy optymalizujące.