pHformula - A.G.E 2 solution 4x7ml
  • pHformula - A.G.E 2 solution 4x7ml #1

pHformula - A.G.E 2 solution 4x7ml

pHformula - A.G.E 2 solution 4x7ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
190,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

A.G.E. solution to skuteczny preparat do resurfacingu skóry, którego działanie wycelowane jest w typowe oznaki starzenia takie jak: fotostarzenie, zmiany pigmentacyjne, ziemista, pozbawiona blasku skóra, powierzchowne i średnie zmarszczki mimiczne.

pHformula A.G.E. solution 4x7ml (starcza na wykonanie min. 14 zabiegów)

A.G.E.  2 solution

Główne składniki aktywne i ich właściwości

  • PH-DVC (nośnik) – kompleks stosowany w preparatach pHformula zwiększający penetrację substancji czynnych.
  • Kwas migdałowy - kwas migdałowy stymuluje produkcję kolagenu i wykazuje zaawansowane efekty w leczeniu fotostarzenia poprzez poprawę wyglądu zmarszczek, bez podrażnień i ewentualnych przebarwień po zapalnych występujących zazwyczaj w połączeniu z innymi kwasami.
  • Kwas pirogronowy – stymuluje kolagen, elastynę i glikoproteiny skórne.
  • Kwas laktobionowy - inhibitor MMP (metaloproteinazy macierzy zewnątrz komórkowej) i jest odpowiedzialny za degradacji macierzy pozakomórkowej skóry i ogólnej integralności strukturalnej powodującej zmarszczki, wiotkość skóry i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dostarcza wielu korzyści, które zwiększają czas odnowy komórek i zapewnia właściwości przeciwutleniające. Pomaga również w leczeniu ran.
  • Retinol - reguluje zróżnicowanie komórek. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, a także działa jako silny antyoksydant.
  • Wolne od parabenów

Czułość i poziom tolerancji pacjenta określa liczbę stosowanych warstw:

1 warstwa – działa na naskórek
2 warstwy – działanie na skórę właściwą
3 warstwy – działanie na głębsze warstwy skóry właściwej

Aby uzyskać najlepsze wyniki i zmniejszyć ryzyko powikłań, zaleca się, aby pacjenci używali produktów odpowiedniego pHformula resurfacingu 2 - 3 tygodnie przed i po zabiegu.