Hurtownia sprzętu do medycyny estetycznej i zabiegów medycznych

Hurtownia Soluderma powstała po to, by ułatwiać lekarzom i zabiegowcom medycyny estetycznej kompletowanie wyposażenia w ich salonach i gabinetach. Nasz sklep internetowy daje możliwość zakupienia różnorodnych akcesoriów, urządzeń i preparatów: od różnych producentów i do różnorodnych zabiegów estetycznych. Wszystko to w jednym miejscu, za pomocą jednego formularza zakupowego.

Wyposażenie gabinetów medycyny estetycznej

Zadbaliśmy o to, by oferować  profesjonalny sprzęt odpowiedni dla gabinetów o różnych zakresach dostępnych zabiegów. Dlatego znajdziesz tu zarówno wirówki laboratoryjne, jak i lasery diodowe. Znaczą częścią oferty sklepu online są także preparaty, na przykład ampułki do mezoterapii igłowej, zestawy do usuwania przebarwień skóry czy też probówki ze składnikami aktywnymi, przydatne przy badaniach biochemicznych.

Preparaty do zabiegów medycyny estetycznej wyłącznie z pewnego źródła

Ofertę internetowego sklepu z preparatami Soluderma kierujemy przede wszystkim do lekarzy medycyny estetycznej. Korzystając z naszych usług, zyskujecie Państwo pewność, że proponowane akcesoria są w 100% legalne i pochodzą z pewnych, bezpiecznych źródeł, od zaufanych i renomowanych producentów. Możecie nam zaufać!