Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 699,00 zł - 55 900,00 zł

Sprzęt do medycyny estetycznej

Produkty
Cena 2 190,00 zł

Retix C R.Pen

Bezprzewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej z systemem świateł LED–Derma BioLights

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Doskonałej jakości sprzęt do medycyny estetycznej to wyposażenie, bez którego nie mogą się obyć profesjonalne gabinety oraz kliniki oferujące zabiegi z tego zakresu. Dostępne u nas urządzenia sprawdzają się również w przypadku innych dziedzin, np. w ortopedii, stomatologii, medycynie sportowej, a nawet weterynarii. Dokładamy wszelkich starań, by trafić z naszym asortymentem do jak najszerszego grona klientów, którym zależy na wysokim standardzie kupowanych urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalny sprzęt do medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która wymaga od zajmujących się nią firm inwestycji w wysokiej klasy sprzęt. Jako Soluderma oferujemy klientom m.in. wirówki laboratoryjne oraz lasery do depilacji. Na każde z proponowanych przez nas urządzeń udzielamy gwarancji. W cenę niektórych maszyn są wliczone obowiązkowe szkolenia z zakresu ich użytkowania, po których wystawiamy imienne, numerowane certyfikaty.

Nowoczesne wirówki laboratoryjne

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju wirówki laboratoryjne. Proponujemy między innymi uniwersalną wirówkę nablatową, która cechuje się szeregiem możliwych zastosowań. Dla kogo taki sprzęt medycyny estetycznej będzie przydatny? To idealne rozwiązanie dla specjalistów, którzy potrzebują niezawodnej wirówki do osocza bogatopłytkowego, fibryny bogatopłytkowej bądź wirowania tłuszczu do lipotransferu. Proponujemy również wirówkę laboratoryjną zoptymalizowaną pod kątem pobierania osocza oraz fibryn bogatopłytkowych, charakteryzującą się bardzo niską wagą. Tego typu sprzęt przeznaczony jest dla osób, którym zależy na mobilności, ponieważ wykonują zabiegi w różnych gabinetach medycyny estetycznej

Lasery do zastosowań w medycynie estetycznej

Ważnym elementem naszej oferty są również specjalistyczne lasery. Sprzedajemy lasery frakcyjne mikroigłowe przeznaczone do przeprowadzania zabiegów, które mają na celu m.in.:

• redukcję zmarszczek,

• poprawę jędrności oraz elastyczności skóry,

• redukcję rozstępów,

• redukcję blizn.

Dostępne są u nas także lasery umożliwiające skuteczną depilację zarówno twarzy, jak i ciała.

Soluderma – wysokiej klasy wyposażenie do gabinetów i klinik medycyny estetycznej

Sprzęt do zabiegów estetycznych nie jest jedyną interesującą kategorią w naszej ofercie. Jako hurtownia medycyny estetycznej Soluderma proponujemy Państwu także szereg innych profesjonalnych produktów, wśród których znajdują się m.in.:

• igły do mezoterapii,

• strzykawki do mezoterapii,

• odzież medyczna,

• środki do dezynfekcji gabinetów medycyny estetycznej.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.