Sensi Eyes 2ml
  • Sensi Eyes 2ml #1

Sensi Eyes 2ml

Obecnie brak na stanie
220,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Sensi Eyes jest innowacyjnym biostymulatorem przeznaczonym do rewitalizacji skóry okolicy oka. Stosuje się go zarówno w przypadku górnej, jak i dolnej powieki. Przy użyciu Sensi Eyes możliwa jest efektywna mezoterapia okolicy oka z efektem wypełnienia, która nie wiąże się ze skutkami ubocznymi w postaci obrzęku limfatycznego. Mezoterapia z wykorzystaniem preparatu Sensi Eyes pozwala na aktywację procesów bioregeneracji skóry na poziomie głębokim oraz na poziomie skóry właściwej poprzez stymulację fibroblastów. Dzięki serii tego typu zabiegów skóra w okolicy oka zyskuje nawilżenie i oczekiwaną gładkość, a także zostaje odpowiednio odżywiona.

Sensi Eyes jest preparatem o innowacyjnej formule, która zawiera w sobie polinukleotydy PDRN. Obecność tej substancji w składzie Sensi Eyes sprawia, że mezoterapia przeprowadzana z jego wykorzystaniem zapewnia pacjentowi liczne korzyści. PDRN to składnik, który m.in.:

• efektywnie pobudza proces odbudowy naskórka,

• stymuluje bliznowacenie i ponowne nabłonkowanie,

• stymuluje aktywność metaboliczną skóry.

Preparat Sensi Eyes charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem. Zabiegi wykonywane z jego użyciem działają na skórę okolicy oka w sposób liftingujący. Efekt ten uzyskuje się m.in. dzięki wpływowi na poziomie komórkowym na odpowiednie receptory, co w konsekwencji prowadzi do produkowania kolagenu typu I, a także elastyny. Skóra zostaje podniesiona, a jej gęstość ulega poprawie. Bardzo ważnym aspektem, o którym należy wspomnieć, jest także nawilżający efekt działania Sensi Eyes. Polinukleotydy zawarte w tym preparacie wiążą wodę i zapewniają długotrwałe nawilżenie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra pozostaje dobrze nawodniona i gładka. Sensi Eyes wykazuje także działanie antyoksydacyjne i pozwala na eliminację wolnych rodników, które powstają z wyniku złej diety czy regularnego, silnego stresu.

Skóra w okolicy oka jest obszarem, w którym szybko pojawiają się oznaki starzenia. W związku z tym wiele osób udaje się do gabinetów i klinik medycyny estetycznej, aby przejść serię zabiegów, które pozwolą skórze odzyskać młody wygląd. Istnieją różne wskazania do zabiegów z użyciem preparatu Sensi Eyes, wśród których można wyróżnić np. wiotkość skóry czy potrzebę jej regeneracji oraz zagęszczenia. Mezoterapia z wykorzystaniem Sensi Eyes zapewnia intensywne nawilżenie skórze i pozwala na redukcję płytkich zmarszczek, takich jak tzw. kurze łapki. Poprawie ulega także struktura naskórka, a cienie i opuchnięcia pod oczami zostają zminimalizowane.

Jako hurtownia medycyny estetycznej Soluderma oferujemy preparat Sensi Eyes w korzystnej cenie. W naszej ofercie dostępne są także inne wysokiej klasy produkty, takie jak m.in.:

preparaty do mezoterapii igłowej,

wypełniacze zmarszczek.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.