Proage 2ml
  • Proage 2ml #1

Proage 2ml

PROAGE to najnowsza generacja stabilizowanego kwasu hialuronowego stworzona do naprawy macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM)

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
TheWave
145,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

PROAGE to najnowsza generacja stabilizowanego kwasu hialuronowego stworzona do naprawy macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM) i przywrócenia  fizjologicznego środowiska dla poprawy funkcjowania komórek skóry. 40 mg kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1,2-1,8 mln Da w 2ml strzykawce rozpoczyna fazę reorganizacji zaraz po podaniu do skóry właściwej. Zwiększone wsparcie mechaniczne w ECM stymuluje również proliferację fibroblastów, angiogenezę i zwiększenie grubości naskórka. Następuje wzrost syntezy kolagenu typu I zależnego od szlaku sygnałowego TGF-β.

 

W badaniu klinicznym ilościowe analizy morfometryczne wykazały, że grubość naskórka zwiększyła się o 19% i 14% po 4 i 12 tygodniach od 1 zabiegu PROAGE, a w ciągu 1-2 tegodni wzrosła znacząco proliferacja keratynocytów oceniana za pomocą immunotensywnego ki67. Strukturalne wsparcie ECM skóry wiąże się ze zwiększoną proliferacją keratynocytów i pogrubieniem naskórka.