Profhilo stymulator tkankowy - Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe 2ml
  • Profhilo stymulator tkankowy - Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe 2ml #1

Profhilo stymulator tkankowy - Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe 2ml

Bioremodeling  - molekuła młodości

Więcej szczegółów expand_more

419,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

PROFHILO 2ml
PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Wskazania

  • Neutralizuje „chomiczki”
  • Przywraca utracony kontur
  • Przywraca utracony profil
  • Neutralizuje zwiotczenie skóry
  • Wygładza zmarszczki
  • Wysmukla rysy twarzy
  • Nadaje biorewolumetrię
  • Nadaje sprężystość
  • Napina skórę 

Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO?

To opatentowana przez IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Technika BAP:

BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Stymulator tkankowy Profhilo - Preparat

Profhilo to wyjątkowy stymulator tkankowy, który przenosi pielęgnację skóry na nowy poziom. Jego zaawansowana formuła oparta na innowacyjnym kwasie hialuronowym oferuje kompleksową terapię dla skóry. Profhilo to nie tylko produkt nawilżający; to intensywny stymulator regeneracji skóry, który aktywuje naturalne procesy naprawcze.

Dzięki precyzyjnemu działaniu kwasu hialuronowego, Profhilo dostarcza głębokiego nawilżenia, redukując widoczność zmarszczek i poprawiając elastyczność skóry. Co go wyróżnia? To nie tylko szybki efekt, ale również długotrwałe korzyści wynikające z aktywacji produkcji kolagenu.

Preparat Profhilo to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną nie tylko chwilowego odświeżenia skóry, ale również długotrwałego efektu nawilżenia i rewitalizacji. Wybierz ten produkt, aby cieszyć się zdrową, jędrną skórą każdego dnia

Skład:

Unikalny i jedyny produkt na rynku. Tylko PROFHILO opatentowana technologia gwarantuje aż 64mg HA w jednej dawce.