Ejal 40, 2ml
 • Ejal 40, 2ml #1
 • Ejal 40, 2ml #2

Ejal 40, 2ml

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej (MMW) 1200-1800 kDa i stężeniu 40 mg

Więcej szczegółów expand_more

135,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Więcej niż rewitalizacja

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej (MMW) 1200-1800 kDa i stężeniu 40 mg o właściwościach: 

 • biostymulujących skórę do odbudowy podstawowej struktury macierzy pozakomórkowej (Extra Cellular Matrix ECM) i zoptymalizowania środowiska dla nowo powstających elementów budulcowych skóry 
 • podporowych dla natychmiastowego uniesienia opadającej skóry

Terapia Ejal40 definiuje na nowo pojęcie mezoterapii:

 • jest całkowicie naturalna,
 • efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu,
 • zachowany jest długookresowy efekt regenerujący klasycznej mezoterapii,
 • konieczne jest wykonanie tylko 4 wkłuć igłą na jedną stronę twarzy, 
 • zabieg jest krótki, prawie bezbolesny i nie pozostawia śladów 

 1. Efekt natychmiastowy – technika 4 BPR points
 • Podanie płytko podskórnie bolusów po 0,25 ml produktu w 4 punkty BRP (BioRevitalizationPoint) po każdej stronie twarzy.  
 • W niektórych przypadkach wskazane jest dodanie jeszcze piątego punktu centralnie na środku policzka, wtedy w każdy punkt podawane jest 0.2ml preparatu. 
 • Rozpieranie tkanek jest niewielkie, a co za tym idzie zabieg nie jest bolesny. Dla osób wrażliwych zastosowanie okluzyjnej anestezji miejscowej w miejscach wkłucia jest w zupełności wystarczające dla całkowitego komfortu. 
 • 4 bolusy Ejal40 napinają skórę, powodując natychmiastowy efekt jej lekkiego uniesienia i co za tym idzie - wygładzenia całego policzka
 1. Działanie długofalowe 

Dzięki precyzyjnemu dobraniu tylko średnich łańcuchów kwasu hialuronowego o masie 1.200-1.800 kDa i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę (interchain ion bonding – międzyłańcuchowe wiązania jonowe). 

Dzięki temu łańcuchy tworzące Ejal40 rozpadają się stopniowo, długo uwalniając do skóry krótkie fragmenty. Te zaś poprzez aktywację receptorów znajdujących się na powierzchni fibroblastów stymulują produkcję natywnej macierzy pozakomórkowej (kwas hialuronowy, kolagen, elastyna) rewitalizując skórę. 

Protokół stosowania 

Wiek 50 +

3x w odstępie miesiąca, potem 1x na kwartał 

Wiek 40+ 

2x w odstępie miesiąca, potem 1x na 3-4 miesiące 

W corocznych interwałach 

Lekarz może zastosować indywidualny protokół stosowania dopasowany do potrzeb skóry pacjenta. 

Opakowanie: 1 strzykawka 2 ml + 2 igły 30G 1/3 

Tylko do profesjonalnego użytku. 

Producent: Medixa, Włochy  

Stymulator tkankowy EJAL 40 to zaawansowane urządzenie stosowane w dziedzinie medycyny fizykalnej i rehabilitacji, które ma zastosowanie w terapii falą uderzeniową. Jest to narzędzie zaprojektowane do leczenia różnych schorzeń układu ruchu, a także do przyspieszenia procesu gojenia się tkanek miękkich. Terapia falą uderzeniową jest coraz bardziej cenioną metodą w dziedzinie medycyny i fizjoterapii ze względu na jej skuteczność w redukcji bólu i poprawie funkcji tkanek.

Zobacz także : kwas hialuronowy Juvederm ULTRA 3

Główne cechy i zastosowania stymulatora tkankowego EJAL 40 to:

Fala uderzeniowa: EJAL 40 generuje i kieruje fale uderzeniowe w obszarze ciała, który wymaga terapii. Fale te są energiczne i impulsywnie rozprzestrzeniają się w tkankach miękkich, co pomaga w rozluźnieniu napiętych mięśni i tkanki łącznej.

Redukcja bólu: Terapia falą uderzeniową jest skuteczną metodą w leczeniu bólu związanego z urazami, stanami zapalnymi i przewlekłymi schorzeniami układu ruchu. Fale uderzeniowe stymulują układ nerwowy, co prowadzi do zmniejszenia odczuwanego bólu.

Poprawa funkcji tkanek miękkich: Stymulator EJAL 40 jest skuteczny w terapii tkanek miękkich, takich jak ścięgna, więzadła i mięśnie. Pomaga poprawić elastyczność i wytrzymałość tkanek, co jest istotne w procesie rehabilitacji.

Przyspieszenie procesu gojenia: Dzięki zdolności do zwiększania przepływu krwi i stymulacji procesów naprawczych, terapia falą uderzeniową może przyspieszyć proces gojenia się urazów, złamań i kontuzji.

Indywidualne dostosowanie: Parametry terapii, takie jak energia i częstotliwość fal, mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb i stanu pacjenta. To pozwala na bardziej precyzyjne i skuteczne leczenie.

Stymulator tkankowy EJAL 40 jest cennym narzędziem w dziedzinie rehabilitacji i medycyny fizykalnej, które może przynieść ulgę pacjentom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia układu ruchu. Jego zastosowanie powinno być jednak zawsze prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, takich jak fizjoterapeuci czy lekarze rehabilitacji, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w obszarze terapii falą uderzeniową.