ASHANTI STYMULATOR 1x2ml
  • ASHANTI STYMULATOR 1x2ml #1

ASHANTI STYMULATOR 1x2ml

Hybryda kolagenu i kwasu hialuronowego definiująca nowatorskie podej­ście do terapii przeciwstarzeniowej.

Więcej szczegółów expand_more

219,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

To Hybryda kolagenu i kwasu hialuronowego definiująca nowatorskie podej­ście do terapii przeciwstarzeniowej. Nadzwyczajna skuteczność wynika z za­stosowania synergii nisko i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego o wy­selekcjonowanych długościach łańcucha zespolonego z rekombionowanym rh -kolagenem typu I. Zaawansowana formuła preparatu została skonstruowana do natychmiastowej poprawy jędrności, napięcia i biologicznego odmłodzenia skóry. Połączenie kwasu hialuronowego i rh-kolagenu dwukierunkowo oddziałuje na ko­mórki fibroblastów, inicjując syntezę nowego pro-kolagenu typu I, poprawiając jakość macierzy zewnątrzkomórkowej i usprawniając migracje komórek. 

Ponadto stymulacja fibroblastów }powoduje pobudzenie produkcji elastyny, a także endogennego kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu dwukierunkowemu mechanizmowi działania skóra staje się jędrniej­sza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona. 

Ashanti to doskonała terapia odmładzająca i li­ftingująca przeznaczona dla skór dojrzałych, su­chych, wiotkich i pozbawionych napięcia. Spek­takularne efekty terapii uzyskuje się także w przypadku licznych zmarszczek, rozszerzonych porów, a także blizn potrądzikowych. Zabieg de­dykowany do odmładzania twarzy, szyi i dekoltu oraz zabiegów niwelujących wiotkość ciała.  

EFEKTY ZABIEGOWE: - poprawa nawodnienia i nawilżenia skóry 

- zwiększenie spoistości i gęstości skóry 

- lifting i poprawa napięcia 

- wypełnienie i redukcja zmarszczek 

- wygładzenie blizn pourazowych i potrądzikowych 

- zmniejszenie widoczności porów skóry 

- zdefiniowanie prawidłowego owalu twarzy 

- niwelowanie rozstępów i wiotkości tkanek 

SERIA ZABIEGOWA: 

Terapia Ashanti obejmuje 2 zabiegi wykonywane w odstępie jednego miesiąca oraz jeden zabieg przypominający wykonywany raz na 3 miesiące.

Ashanti kolagen

Ashanti Ha+Rh kolagen to innowacyjny produkt, który zawiera połączenie kolagenu, kwasu hialuronowego i rybosomów. Kolagen jest kluczowym białkiem odpowiadającym za elastyczność i jędrność skóry, a kwas hialuronowy działa nawilżająco i przeciwdziała utracie wilgoci. Dodatek rybosomów wspomaga regenerację komórek skóry. Ashanti Ha+Rh kolagen jest skutecznym wsparciem dla utrzymania młodego wyglądu skóry oraz poprawy jej kondycji.