HarmonyCa z Lidokainą (1x1,25ml)
  • HarmonyCa z Lidokainą (1x1,25ml) #1

HarmonyCa z Lidokainą (1x1,25ml)

HArmonyCa – biostymulator hybrydowy

Więcej szczegółów expand_more

739,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

HArmonyCa to pierwszy hybrydowy biostymulator tkankowy, który łączy harmonijne działanie dwóch składników aktywnych: usieciowanego kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia zamkniętym w mikrosferach. Jego zadaniem jest przywrócenie skórze naturalnego blasku i zredukowanie objawów starzenia. Unikalne połączenie składników pozwala na jego długie działanie, a efekty widoczne są już po jednej sesji zabiegowej.

Usieciowany kwas hialuronowy daje natychmiastowy efekt zwiększenia objętości i efekt uniesienia tkanki. Natomiast hydroksyapatyt wapnia cechuje długotrwałość działania. Jego mikrosfery pobudzają fibroblasty do wzrostu i produkcji składników macierzy zewnątrzkomórkowej – kolagenu i elastyny.

Wskazania do zabiegu HArmonyCA: 

wiotka i obwisła skóra

starzejąca skóra

drobne linie oraz zmarszczki  szczególnie na policzkach w okolicy ust

Efekty zabiegu:

wyraźne zagęszczenie i napięcie skóry

poprawienie konturu twarzy

uwydatnienie linii żuchwy

zmniejszenie tzw. „chomików”

spłycenie linii marionetki