Dives med. - L-Carnitine 1x10ml
  • Dives med. - L-Carnitine 1x10ml #1
  • Dives med. - L-Carnitine 1x10ml #2

Dives med. - L-Carnitine 1x10ml

Monokoktajl na bazie wysokostężonej L-Karnityny zaprojektowany do optymalizowania terapii lipolitycznych i modelujących sylwetkę.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
49,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

DIVES Med. - L-Carnitine 1x10ml

Monokoktajl na bazie wysokostężonej L-Karnityny zaprojektowany do optymalizowania terapii lipolitycznych i modelujących sylwetkę.

 

L-karnityna jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych i silnym metabolitem przyspieszającym spalanie tkanki tłuszczowej. Najlepiej znaną funkcją jest transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów celem ich beta-oksydacji. Powoduje to przyspieszenie i maksymalizację efektów lipolizy.

L-karnityna jest również silnym antyoksydantem o zdolnościach stabilizowania błon biologicznych. Ponadto jest związkiem, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Jej działanie detoksykujące wynika ze zdolności chelatowania metali ciężkich, które po związaniu z l-karnityną są wydalane z organizmu.

 

Wskazania:

- optymalizowanie efektów lipolizy iniekcyjnej

- poprawa metabolizmu lipidów

- obniżenie poziomu cholesterolu

- ochrona antyoksydacyjna tkanek

 

Obszary stosowania:

- ramiona

- górne i dolne partie brzucha

- uda i pośladki

- okolica kolan

- tkanki po liposukcji chirurgicznej

- barki i „byczy” kark

 

Składniki aktywne:

L-Karnityna (20%) – przyspiesza transport i  metabolizm uwolnionych trójglicerydów oraz ich wydalenie z organizmu

 

Sposób użycia: 

Produkt może być stosowany samodzielnie lub jako dodatek do innych formuł lipolitycznych DIVES Med. Ampułka z systemem flipp-off (gumka) pozwalająca na wielokrotne sterylne pobrania produktu.

 

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.