Lista produktów marki DIVES MED

DIVES Med. to marka znana wszystkim, którzy poszukują certyfikowanych wyborów medycznych oraz kosmetycznych powstałych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji. Są to rozwiązania nie tylko nowoczesne, ale także oparte na silnie skoncentrowanych formułach pochodzenia roślinnego.

DIVES Med. - seria produktów do pielęgnacji cery i ciała

W skład linii produktów marki wchodzą preparaty przeznaczone do szeroko rozumianej pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Są to substancje dedykowane cerze tłustej, dojrzałej, pozbawionej jędrności, naczynkowej lub wymagającej liftingu. Działanie wyrobów medycznych i kosmetycznych zamknięto w silnie skoncentrowanych formułach na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki organicznej, składników pochodzenia naturalnego, aminokwasów oraz roślinnych komórek macierzystych.

Innowacyjny skład preparatów DIVES Med. do skóry twarzy

W prezentowanej ofercie znajdują się produkty marki przeznaczone do pielęgnacji różnych rodzajów cery. Preparaty o skoncentrowanej formie działają naprawczo oraz pobudzająco na komórki skóry. Obecność kwasu hialuronowego i wyciągów roślinnych przyczynia się do znacznej poprawy kondycji cery. Zwiększenie poziomu nawilżenia, stopniowe zanikanie zmian trądzikowych oraz zmarszczek, głęboka rewitalizacja czy wreszcie stymulacja syntezy kolagenu i elastyny – wszystkie te procesy sprawiają, że skórze twarzy przywrócona zostaje gładkość i jędrność.

Modelowanie sylwetki przy pomocy wysokostężonych koktajli DIVES Med.

Osobną grupę produktów stanowią preparaty przeznaczone do modelowania sylwetki o właściwościach drenujących, zwiększających napięcie mięśniowe lub pobudzających proces regeneracji. Przygotowane przez markę monokoktajle i koktajle dedykowane są skórze o rożnych potrzebach – wszystkie łączy jednak wysokie stężenie składników aktywnych, w tym substancji pozyskanych z roślin.

Poznaj DIVES Med. - markę prezentującą szeroką ofertę produktów, którą docenili specjaliści z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na całym świecie.

Produkty
Pokazano 1-20 z 32 pozycji