Revitrane HA 20 Skin Booster 2ml
  • Revitrane HA 20 Skin Booster 2ml #1

Revitrane HA 20 Skin Booster 2ml

Opakowanie zawiera 3x2ml

Więcej szczegółów expand_more

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 4,00 zł Do 12,00 zł
119,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Wskazania

Delikatnie sieciowany żel kwasu hialuronowego do głębokiej rewitalizacji, nawilżenia skóry. Ustabilizowany kwas hialuronowy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia, odświeżenia i ujędrnienia. Już po pierwszym zabiegu skóra odzyskuje blask i sprężystość.

Przeznaczenie:

głębokie nawilżenie, rewitalizacja oraz korekcja drobnych zmarszczek: twarzy, szyi, dekoltu, dłoni. Sugerowana liczba zabiegów 3 w odstępach 4-tygodniowych.

Miejsce podania:

Górne warstwy skóry właściwej

Objętość: 3 x 2 ml

Kwas hialuronowy: 20 mg/ml

Igła: 30 G

Efekty utrzymują się: 6-8 miesięcy.

Zawiera minimalną ilość środka sieciującego BDDE oraz certyfikowany kwas hialuronowy zatwierdzony przez Europejską Radę ds.Leków (EDQM) i Agencję Żywności i Leków (US FDA).

UWAGA : W opakowaniu znajdują się dwie strzykawki.  Przy zakupie jednej strzykawki, opakowanie przydzielane jest losowo.