NewU Hialuronidaza 1500 U.I 1x 5ml
  • NewU Hialuronidaza 1500 U.I 1x 5ml #1
  • NewU Hialuronidaza 1500 U.I 1x 5ml #2
  • NewU Hialuronidaza 1500 U.I 1x 5ml #3

NewU Hialuronidaza 1500 U.I 1x 5ml

Hialuronidaza to enzym, rozkładający usieciowiony kwas hialuronowy. Powoduje natychmiastowe przerwanie jego wiązań chemicznych

Więcej szczegółów expand_more

129,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Hialuronidaza to enzym, rozkładający usieciowiony kwas hialuronowy. Powoduje natychmiastowe przerwanie jego wiązań chemicznych i rozpoczyna proces wchłaniania przez organizm. Wykorzystywana w medycynie od ponad 60 lat. Posiada zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w innych gałęziach medycyny, takich jak ginekologia, ortopedia, onkologia czy okulistyka. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła hialuronidazę w następujących wskazaniach: podskórna infuzja płynów (hipodermokliza), jako środek przyspieszający wchłanianie i dyspersję leków w tkance podskórnej lub do opanowywania ekstrakcji, oraz jako środek wspomagający wchłanianie środków kontrastowych w angiografii dróg moczowych (urografia podskórna) . Ponadto została ona zatwierdzona i jest stosowana w Europie w celu zwiększenia wchłaniania krwiaków . Hialuronidaza ma wiele zastosowań poza zatwierdzonymi wskazaniami. Jej obecne zastosowania poza rejestracyjne obejmują poza rozpuszczanie wypełniaczy z kwasu hialuronowego, leczenie ziarniniakowych reakcji na ciała obce oraz leczenie martwicy skóry związanej iniekcjami wypełniaczy.