Restylane KYSSE Lid. 1ml (Emervel Lips)
  • Restylane KYSSE Lid. 1ml (Emervel Lips) #1

Restylane KYSSE Lid. 1ml (Emervel Lips)

Restylane KYSSE Lidocaine 1ml

Więcej szczegółów expand_more

359,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Restylane Kysse Lidocaine dawniej Emervel Lips jest żelem polimerowym jednofazowym, izotonicznym, sterylnym, niepirogennym, biowchłanialnym, przejrzystym, składającym się z usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Kwas hialuronowy jest polisacharydem, naturalnym składnikiem skóry i tkanki łącznej.
W skład Restylane Kysse wchodzi kwas hialuronowy o stężeniu 20mg/ml w buforowym roztworze fizjologicznym.Do opakowania dołączone są etykietki pacjentów.


Restylane Kysse Lidocaine dostarczany jest w strzykawce jednorazowego użytku w jednorazowym blistrze wraz z dwiema igłami 30G1/2 ( Ultra Thin Wall)
Restylane Kysse Lidocaine zawiera 1ml preparatu w strzykawce.


Skład:
Usieciowany kwas hialuronowy 20mg/ml
Chlorowodorek lidokainy 3mg/ml
Buforowany roztwór fizjologiczny o pH7


Restylane Kysse Lidocaine utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. Proces korekcji trwa przez cały czas wchłaniania się preparatu, które jest kontrolowane dzięki usieciowaniu kwasu hialuronowego za pomocą czynnika BDDE. 


Za pomocą preparatu można korygować całą okolicę ust poprzez: 
-zwiększenie objętości czerwieni wargowej, 
-modelowanie konturu ust, 
-wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust, 
-uniesienie kącików ust.

Parametry

Lidokaina Tak