Teosyal RHA 3, 1x1ml
  • Teosyal RHA 3, 1x1ml #1

Teosyal RHA 3, 1x1ml

Teosyal® RHA 3 Lidocaine to produkt wypełniający zmarszczki na bazie kwasu hialuronowego

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
325,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Teosyal® RHA 3 Lidocaine to produkt wypełniający zmarszczki na bazie kwasu hialuronowego, który wspiera skórę przy każdym ruchu, jednocześnie pomagając zachować witalność i naturalność twarzy. Teosyal® RHA 3 Lidocaine został opracowany specjalnie w celu wygładzenia głębszych zmarszczek. Dzięki opatentowanej technologii preparatu pozwala zachować optymalne właściwości żelu w zakresie sprężystości i unoszenia tkanek. Teosyal® RHA 3 można również stosować do modelowania ust. Produkt zawiera lidokainę, aby zwiększyć komfort zabiegu.

Zastosowanie:

-Linie marionetki

-Bruzdy nosowo-wargowe

-Usta

-Skronie

-Broda

-Policzki

Utrzymywanie się efektu:

Efekt utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy - zależy od stylu życia, wieku i rodzaju skóry.

Preparat zawiera: Kwas hialuronowy - 23 mg/ml (usieciowany + nieusieciowany)

-Chlorowodorek lidokainy - 0,03%

Opakowanie opakowanie zawiera : 2 strzykawki x 1ml preparatu

Teosyal RHA zdobył prestiżową nagrodę w kategorii najlepszy wypełniacz na Aesthetic & Anti-aging Medicine European Congress w 2015r.