Juvederm VOLBELLA 1x1ml
  • Juvederm VOLBELLA 1x1ml #1

Juvederm VOLBELLA 1x1ml

Juvederm VOLBELLA lidocaine, 1x1ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
469,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Oryginalne opakowanie zawiera 2x 1ml

Juvederm Volbella z lidokainą

Wypełniacz na bazie kwasu HA  JUVÉDERM VOLBELLA z lidokainą, przeznaczony specjalnie do poprawy ust, ich naturalnej objętości i zarysowania kształtu. Ma swoje zastosowanie również w okolicy ust (linie marionetki, kąciki ust, zmarszczki palacza).

Zastosowana w produkcie technologia VycrossTM (kombinacja nisko i wysoko cząsteczkowego kwasu HA o lepszym poziomie usieciowania i niższym stężeniu HA) wyróżnia Juvederm Volbella i zapewnia efekty:

- naturalny efekt i wyjątkową gładkości,
- minimalizację bólu i opuchlizny pozabiegowej,
- trwałości wypełnienia do 12 miesięcy po podaniu.

Nowa formuła minimalizuje więc obrzęk, dzięki czemu zaraz po zabiegu usta wyglądają naturalnie, a zawartość lidokainy zapewnia bezbolesny przebieg zabiegu. Połączenie tych unikalnych właściwości pozwala na osiągnięcie naturalnego wyglądu ust dając jednocześnie optymalny poziom satysfakcji pacjenta.

Skład:

  • kwas HA: 15 mg
  • Chlorowodorek lidokainy: 3 mg
  • Roztwór fosforanu pH 7,2 q.s.p.: 1 g