Fillmed Art Filler Universal 1x1,2ml
  • Fillmed Art Filler Universal 1x1,2ml #1
  • Fillmed Art Filler Universal 1x1,2ml #2

Fillmed Art Filler Universal 1x1,2ml

Fillmed Art Filler Universal 1x1,2ml (Filorga)

Więcej szczegółów expand_more

299,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Fillmed Art Filler Universal 1×1,2ml

Fillmed Art Filler Universal to lepkospężysty żel usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, wchłaniany stopniowo w miarę upływu czasu, bezbarwny, przezroczysty, sterylny, niepirogenny i fizjologiczny, zawierający 0.3% masy chlorowodorku lidokainy, z właściwościami anestezyjnymi. Produkt jest pakowany w skalowane strzykawki ze skalą o pojemności 1,2ml, napełnione i przeznaczone do jednorazowej aplikacji. 

Fillmed Art Filler Universal to wyrób medyczny przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd oraz do zwiększenia objętości ust i poprawy ich konturu. Polega na korygowaniu spowodowanych starzeniem modyfikacji struktury skóry: wypełnienie  średnich i głębokich zmarszczek oraz bruzd skóry, rekonstrukcja kształtów, zwiększenie objętości i/ lub podkreślenie konturu ust. Obecność lidokainy umożliwia złagodzenie bólu pacjenta podczas zabiegu.

Skład:

  • Kwas hialuronowy sieciowany -25mg
  • Chlorowodorek lidokainy -3mg
  • Bufor fosforanowy pH 7.2 –QSP 1g
  • Dwie sterylne igły 27 G x 1/2

Producent:  FILORGA Medical, Belgia