Juvederm ULTRA 2, 1x0.55ml
  • Juvederm ULTRA 2, 1x0.55ml #1

Juvederm ULTRA 2, 1x0.55ml

Juvederm Ultra 2, 1 x 0.55ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
209,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Juvederm jest skuteczną i bezpieczną metodą stosowaną w celu wygładzenia skóry i przywróceniu konturów twarzy ich naturalnego, młodzieńczego oraz zdrowego stanu. Składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy, który w rzeczywistości naturalnie stymuluje produkcję kolagenu w skórze i zatrzymuje wodę, dbając o hydro gospodarkę skóry. W zależności od okolicy zabiegowej, możemy podać Juvederm Ultra 2,3 lub 4.

Juvéderm ULTRA to linia wypełniaczy z kwasem hialuronowym usieciowanym i dodatkiem lidokainy dla zwiększenia komfortu Pacjenta podczas zabiegu. Efekty zabiegu są niesamowicie naturalne, dlatego wypełniacz jest doceniany przez Pacjentów, którzy chcą osiągnąć natychmiastowy, a jednocześnie dyskretny efekt.

 

Składniki:

Kwas hialuronowy usieciowany 24mg/ml

Lidokaina 0.3% 

Co zawiera opakowanie:

1 x 0.55ml Juvederm Ultra 2

2 sterylne igły   

Jak długo utrzymuje się efekt?

 6-12 miesięcy 

Działanie niepożądane:

Juvederm jest w pełni bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. 

Stosowanie:

 Płytkie i średnie zmarszczki

Modelowanie i powiększanie ust