Nucleofill Strong 1.5 ml
  • Nucleofill Strong 1.5 ml #1

Nucleofill Strong 1.5 ml

  • nawilżenie
  • biostymulacja
  • eliminowanie wolych rodników

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
235,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Stymulator tkankowy Nucleofill Strong

NUCLEOFILL - ŻEL Z POLINUKLEOTYDAMI

- MOCNY 2,5%

Nowa linia odmładzających i chroniących skórę produktów biostymulacyjnych o wysokim poziomie lepkości, stworzonych w oparciu o naturalne polinukleotydy.

Czysty żel o wysokiej elastyczności, apirogenny, w pełni wchałnialny, przeznaczony do podania drogą iniekcji.

Nucleofill, dzięki swojej charakterystyce biochemicznej, poprawia elastyczność skóry, jest skuteczny w zabiegach przeciwstarzeniowych, takich jak profilaktyka przeciwstarzeniowa, utrata napięcia, elastyczności skóry, poprawa kolorystyki oraz leczenie atrofii tkanek. Silne właściwości nawilżające zawdzięcza głównie swojej zdolności zatrzymywania wody na poziomie nukleotydów strukturalnych.

Elektrostatyczna gąbka gwarantująca dobrostan komórek.

EFEKT LIFTINGUJĄCY I PRZECIWSTARZENIOWY

Polinukleotydy aktywują dwa rodzaje receptorów membranowych w fibroblastach tzn receptory CD39 oraz CD40. Aktywacja tych typów receptorów wywołuje pożądane działania:

  • stymulacja produkcji kolagenu typu 1
  • dojrzewanie fibroblastów w miofibroblastach.

EFEKT ĆWICZENIA

Dojrzewanie fibroblastów w miofibroblastach oraz produkcja kolagenu powodują silny efekt liftingujący i rewitalizujący w przypadku każdego rodzaju skóry.