Lista produktów marki IBSA

Międzynarodowy Instytut Farmaceutyczny IBSA z siedzibą w Szwajcarii skupia się na wielu obszarach zdrowia, włączając w to także medycynę estetyczną. Firma zajmuje się produkcją preparatów PROFHILO, których działanie oparto na stabilizowanych kompleksach hybrydowych HA, opatentowanych przez Instytut pod nazwą "molekuła młodości". Wyselekcjonowany kwas hialuronowym w wysokim stężeniu posiada właściwości regenerujące, które stymulują skórę do produkcji elastyny oraz kolagenu.

Preparat PROFHILO stosowany jest do przeprowadzania zabiegów odmładzających, których celem jest zneutralizowanie wiotkości skóry, przywracanie utraconych konturów twarzy, a także minimalizowanie zmarszczek oraz nadawanie skórze sprężystości i gładkości.

PROFHILO dostarczany jest skórze z wykorzystaniem rekomendowanej i opracowanej przez IBSA techniki BAP. Zabieg polega na iniekcji preparatu w pięciu obszarach twarzy nazwanych Bio Estetycznymi Punktami, wybranych z uwzględnieniem odpowiedniej odległości od gałęzi nerwowych oraz struktur żył, aby efekty zabiegu były jak najbardziej zadowalające.

Produkty
Pokazano 1-1 z 1 pozycji