Olidia PLLA Filler 5ml
  • Olidia PLLA Filler 5ml #1

Olidia PLLA Filler 5ml

Kwas polimlekowy 150mg

Sodium carboxymethylcelluloze 90mg

Manitol 125mg

Więcej szczegółów expand_more

Ostatnie sztuki w magazynie
785,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Olidia® to wypełniacz skórny do wstrzykiwania na bazie polikwasu L-mlekowego. Ten wypełniacz został opracowany w taki sposób, aby wypełnić utraconą objętość na twarzy poprzez stymulację kolagenozy. Głównym składnikiem Olidia® jest PLLA. PLLA używany jest na świecie od ponad 20 lat w wyrobach medycznych, np. przy rozpuszczalnych szwach. Ponieważ Olidia® Plla składa się z materiałów syntetycznych, nie ma potrzeby przeprowadzania testów alergicznych przed zabiegiem.

Jest to Kwas poli-L-mlekowy (PLLA) jest biokompatybilnym i biodegradowalnym polimerem. Cząsteczki PLLA powodują stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, natomiast nowo powstały kolagen tworzy objętość. Po podaniu Olidia PLLA jest poddawane wchłaniana i ulega degradacji, co za tym idzie ostatecznie ulegając respiracji jako Co2. PLLA jest najtrwalszym wypełniaczem skórnym ze wszystkich obecnie zatwierdzonych przez FDA produktów biodegradowalnych. U 80% badanych utrzymywał się ok. 24 miesięcy.

Zawartość:

365 mg x 1 fiolka (5 ml)

Obszar zabiegowy:

Zmarszczki i fałdy na twarzy

Olidia jest wskazana do stosowania u osób dorosłych bez przeciwwskazań do stosowania, jako pojedynczy zabieg do korekcji zarówno zmarszczek płytkich, jak i głębokich ubytków (bruzd nosowo-wargowych) i innych zmarszczek mimicznych.

 

Sposób używania:

Przed zabiegiem Olidia należy postępować zgodnie z wytycznymi na ulotce. 

*Zabieg tym produktem powinien być wykonany techniką liniową.

 

Procedura: 3 zabiegi w odstępach 1 miesiąca

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 30℃.

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.