Lenisna 1x200mg
  • Lenisna 1x200mg #1

Lenisna 1x200mg

819,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

LENISNA to wypełniacz hybrydowy, łączący w sobie zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia, wynikające z użycia kwasu hialuronowego HA, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA (Poly D,L – lactide)

Produkt LENISNA został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę

podskórną lub okostnowo. Przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

EFEKT WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu.

Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu, elastyny przez kwas polimlekowy.

CECHY I KORZYŚCI ZWIĄZANE Z ZASTOSOWANIA LENISNA

  • jedyna na świecie formuła hybrydy Poly D,L Lactyd + HA o wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów
  • skuteczność  i bezpieczeństwo potwierdzone  badaniami klinicznymi
  • trwałość efektów – powyżej 2 lat od ostatniego zabiegu
  • natychmiastowy efekt – z uwagi na kwas hialuronowy
  • bezpieczeństwo – certyfikaty FDA,CE dla kwasu polimlekowego
  • patenty i własne badania kliniczne
  • wielkość cząsteczek od 50 do 60 mikrometra
  • komfort zabiegu – łatwość iniekcji i brak zapychania 

Stymulator tkankowy Lenisna jest wyjątkowa z kilku powodów:

Najsilniejsza stymulacja produkcji kolagenu.

Okrągły kształt cząsteczek PDLLA eliminuje konieczność masowania miejsc pozabiegowych.

Trwałość zabiegu ponad 24 miesiące, z możliwością podtrzymania efektu po 24 miesiącach

Preparat Lenisna 

Stymulator tkankowy Lenisna to rewolucyjne rozwiązanie, które przenosi pielęgnację skóry na nowy poziom. Oparta na najnowszych osiągnięciach medycyny estetycznej, ta zaawansowana technologia stymulacji tkankowej to klucz do naturalnej i trwałej poprawy kondycji skóry.

Lenisna wykorzystuje zalety kwasu hialuronowego (HA) i polilaktydu (PDLLA) - substancji, które znane są ze swojego wpływu na regenerację skóry. Precyzyjna stymulacja komórkowa, w połączeniu z unikalną mieszanką składników, sprawia, że Lenisna skutecznie redukuje zmarszczki, poprawia jędrność skóry i stymuluje procesy regeneracyjne.

Jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu czyni go niezastąpionym narzędziem w dziedzinie medycyny estetycznej. Lenisna to nie tylko stymulator tkankowy; to inwestycja w naturalne piękno i zdrowie skóry. Bezpieczny, skuteczny i trwały efekt sprawia, że Lenisna wyróżnia się jako wybór dla tych, którzy pragną osiągnąć długotrwałe rezultaty, podkreślając naturalne piękno swojej skóry