pHformula V.I.T.A. B3 24H, 50ml
  • pHformula V.I.T.A. B3 24H, 50ml #1

pHformula V.I.T.A. B3 24H, 50ml

pHformula V.I.T.A. B3, 50ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
209,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

OPIS 

Witamina B3 jest niezbędnym składnikiem w zapobieganiu i odwracaniu widocznych oznak chronicznego zaczerwienienia, zmian pigmentacyjnych i starzenia się skóry. pHformula opracowała silnie skoncentrowany krem V.I.T.A. B3 z 24 godzinnym kompleksem nawilżających aby zapewnić natychmiastowe, długotrwałe i intensywne nawilżenie skóry. V.I.T.A. B3 ma lekką konsystencję zawierającą Niacynę, która zapobiega zmianom pigmentacyjnym i jest idealna do codziennego stosowania. 24 godzinny kompleks nawilżający składa się z synergicznej mieszaniny naturalnych składników nawilżających, aby głęboko nawilżyć i ochronić skórę.

WSKAZANIA

Wszystkie typy skóry, skóra odwodniona, w każdym wieku, skóra z widocznymi oznakami foto starzenia, ciemne plamy.

POJEMNOŚĆ PRODUKTU

50 ml

WSKAZÓWKI STOSOWANIA

Stosować codziennie rano i wieczorem na czystą i suchą skórę.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

5% Niacyna
24 Godzinny Kompleks Nawilżający


WŁAŚCIWOŚCI KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW

Niacyna – zwiększa tworzenie kwasów tłuszczowych i ceramidów w skórze, które stanowią barierę ochronną. Utrzymuje nawilżenie skóry, chroni ją przed czynnikami drażniącymi, zmniejsza zaczerwienienia i rumień spowodowany trądzikiem różowatym, redukuje również ciemne plamy.

24 GODZINNY KOMPLEKS NAWILŻAJĄCY:

Treholoza, Maltoza i Fruktoza – skuteczne 24 godzinne nawilżenie.

Mleczan sodowy – przywrócenie skórze NMF (naturalny czynnik nawilżający).

Alantoina – kojące działanie keratolityczne korzystnie wpływające na nawilżenie skóry.

Gliceryna – utrzymuje wilgoć z długotrwałym efektem nawilżenia.

Hydrolite 5 – najlepsze nawilżenie skóry.

REZULTATY

Intensywny wzrost nawilżenia o 112% zaledwie po 2 godzinach. Utrzymuje długotrwałe nawilżenie poprzez zatrzymywanie wody w skórze. Chroni skórę przed czynnikami środowiskowymi i wolnymi rodnikami. Przywraca miękkość i jędrność skórze. Redukuje zaczerwienienia/ rumień spowodowane trądzikiem różowatym oraz redukuje ciemne plamki.