Mesoprotech facial SPF 50,130+ pigment 50 ml
  • Mesoprotech facial SPF 50,130+ pigment 50 ml #1

Mesoprotech facial SPF 50,130+ pigment 50 ml

Mesoestetic Melan 130+ pigment control mesoprotech 50 ml

Więcej szczegółów expand_more

149,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Mesoestetic melan 130+ pigment control 

Lekka konsystencja o uniwersalnym kolorze ujednolica koloryt skóry i redukuje niedoskonałości. Do każdego rodzaju skóry, idealny do stosowania po zabiegach peelingujących np. Cosmelan. Zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłonęczną dzięki połączeniu filtrów mineralnych i chemicznych: 134 UVB; 67 UVA. Zawiera biologiczne filtry HEV+IR. Testowany dermatologicznie.

mesoprotech complex

Kompleks ochrony przeciwsłonecznej o szerokim spektrum działania: Ochrona przed promieniowaniem UVB + UVA. Ochrona przed promieniowaniem widzialnym (HEV) i promieniowaniem podczerwonym (IR). Optymalna kombinacja filtrów fizycznych, biologicznych i / lub chemicznych w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności i korzyści kosmetycznych

Collagen pro-47.

Chroni i zwiększa obecność wysokiej jakości kolagenu w skórze.

Aktywny składnik:

kwas azelainowy - Reguluje hiperpigmentację blokując przepływ melaniny do melanocytów i keratynocytów