Princess Volume Plus ( Saypha) z lidokainą, 1ml
  • Princess Volume Plus ( Saypha) z lidokainą, 1ml #1

Princess Volume Plus ( Saypha) z lidokainą, 1ml

Nowe opakowanie Saypha Volume Plus, 1ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
298,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

PRINCESS VOLUME PLUS

Nowy produkt wolumetryczny - ODBUDOWA I MODELOWANIE OWALU TWARZY

  • łatwość aplikacji
  • doskonały efekt wolumetryczny
  • długotrwałe efekty (do 9-12 miesięcy)
  • wysoka wiskoelastyczność

Princess Volume Plus to produkt przeznaczony do uzupełniania ubytków tkankowych np. w okolicy twarzy, redukcji blizn, korekty asymetrii morfologicznej, poprawy objętości, redukcji zmarszczek i bruzd. Stosuje się go w celu modelowania twarzy w okolicach skroni, policzków, bruzd nosowo-wargowych, brody, linii marionetek.

Zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego (2,5 %) wraz z lidokainą (0,3%). Przeprowadzone przez firmę Croma badania in vitro rozkładu enzymatycznego wykazały, że produkt Princess VOLUME PLUS jest znacznie bardziej stabilny w porównaniu z produktami konkurencyjnymi.  Odporność na rozkład enzymatyczny może powodować dłużej utrzymujące się efekty u pacjentów (nawet 9-12 miesięcy).

Dodatkowo, Princess VOLUME PLUS wykazuje lepsze właściwości elastyczne w stosunku do innych preparatów wolumetrycznych.

Formuła Princess VOLUME PLUS w połączeniu z nową strzykawką Croma zapewnia płynność podawania preparatu, łatwość kontroli zabiegu, powodując tym samym mniejsze napięcie tkanek i gwarantując pacjentom zarówno komfort, jak i satysfakcję. Dobrze integruje się z otaczającymi tkankami, jednocześnie zapewniając najlepsze wsparcie strukturalne.

Opakowanie Princess Volume Plus Lidocaine zawiera:

  • ampułko-strzykawkę o pojemności 1ml
  • dwie cienkościenne igły w rozmiarze 27G