Lista produktów marki Princess

Croma to austriacka firma, która od lat wypuszcza na rynek wypełniacze tkankowe na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Najnowsza marka produktów Saypha do iniekcji stopniowo zastępuje dotychczas stosowane preparaty Princess, tym samym odpowiadając na wygórowane oczekiwania pacjentów nie tylko w Europie, ale także Stanach Zjednoczonych czy Australii.

Głównym składnikiem wypełniaczy do iniekcji Saypha jest usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego pozyskiwany innowacyjną metodą S.m.a.r.t. Silnie nawilżające produkty Croma są cenione przez branżę medycyny estetycznej ze względu na wysoką trwałość, a także sterylny, biodegradowalny charakter.

Wypełniacze iniekcyjne z kwasem hialuronowym Saypha znajdują zastosowanie wyłącznie w gabinetach medycyny estetycznej podczas zabiegów pielęgnacyjnych oraz regenerujących wykonywanych w obrębie twarzy. Dedykowane są cerze zmęczonej, przesuszonej, zmagającej się ze zmarszczkami. W zależności od rodzaju mogą być stosowane do uzupełniania ubytków tkankowych, powiększania ust, redukowania zmarszczek, korekty blizn, a także zmiany owalu wybranych partii twarzy.

Produkty
Cena 135,00 zł

PRINCESS RICH 1ml

Preparat wykorzystywany jest w zabiegach  mezoterapii twarzy, szyi, dekolt i innych okolic ciała .  Niweluje---

Pokazano 1-5 z 5 pozycji