Dives med. Liposhoock+ 1x10ml
 • Dives med. Liposhoock+ 1x10ml #1
 • Dives med. Liposhoock+ 1x10ml #2
 • Dives med. Liposhoock+ 1x10ml #3
 • Dives med. Liposhoock+ 1x10ml #4
 • Dives med. Liposhoock+ 1x10ml #5

Dives med. Liposhoock+ 1x10ml

Zaawansowany koktajl peptydowy do lipolizy i intralipoterapii.

Więcej szczegółów expand_more

89,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

DIVES Med. - LipoShoock+ 1x10ml

 

Zaawansowany koktajl peptydowy do lipolizy i intralipoterapii.

 

LipoShoock to efekt wieloletnich osiągnięć światowych farmaceutów i biotechnologów stworzony do efektywnej walki z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotkością skóry.

 

LipoShoock+ to koncentrat najsilniejszych substancji lipolitycznych do niwelowania nadmiernej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

Powoduje enzymatyczną apoptozę adipocytów oraz uszkodzenie błon komórkowych, prowadząc do skutecznej redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i wygładzenia struktury ciała. Zawartość najwyższego, dopuszczalnego stężenia fosfatydylocholiny, wzbogacona dodatkowo w peptydy i kwas deoksycholowy gwarantuje szybkie i spektakularne efekty zmniejszania obwodu tkanek, widoczne już po pierwszym zabiegu. Formuła wzmocniona o L-Karnitynę, przyspieszającą metabolizację uwolnionych kwasów tłuszczowych i optymalizującą działanie intralipoterapii. Dzięki zawartości uwodornionej lecytyny i oligopeptydów LipoShoock+ dodatkowo remodeluje stelaż kolagenowy i kondycjonuje tkanki, pozostawiając je gładkie, jędrne i widocznie wyszczuplone.

 

 Sposób działania:

LipoShoock+ powoduje enzymatyczny proces rozkładu triacylogliceroli (trójglicerydów) w tkance tłuszczowej do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek i utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody. Biochemiczna eliminacja komórek tłuszczowych rozpoczyna się natychmiast po zabiegu i trwa przez okres 8-12 tygodni. Proces ten wykorzystuje się w celach modelowania sylwetki podczas zabiegu lipolizy. Dodatek peptydów i substancji kondycjonujących odbudowuje stelaż kolagenowy skóry, pojędrnia tkanki i zapobiega ich wiotczeniu, w skutek zmniejszania się obwodów ciała.

 

Wskazania:

- lipoliza twarzy i ciała

- zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej

- poprawa konturów twarzy i ciała

- poprawa napięcia, gęstości i  jędrności skóry

- redukcja cellulitu tłuszczowego

- niwelowanie zwiotczeń skórnych

- poprawa metabolizmu lipidów

- zmniejszenie tendencji do odkładania tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym

- redukcja tłuszczaków

- ginekomastia redukcyjna u mężczyzn

 

Obszary stosowania:

- twarz

- podbródek i  linia szczęki

- ramiona

- górne i dolne partie brzucha

- tkanka gruczołu piersiowego u mężczyzn

- uda i pośladki

- okolica kolan

- tkanki po liposukcji chirurgicznej

- barki i „byczy” kark

 

Składniki aktywne:

Fosfatydylocholina (5%) – najsilniejsza substancja emulgująca tkankę tłuszczową , zwiększa przepuszczalność błony i ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Deoksycholan sodu (2,5%) – działa degradująco na błony komórkowe adipocytów, pozwala na szybszy rozkład uwolnionych trójglicerydów

L-Karnityna (1%) – przyspiesza transport i  metabolizm uwolnionych trójglicerydów oraz ich wydalenie z organizmu

Fitosterole – działają lipofilowo, redukują poziom nasyconych kwasów tłuszczowych

Olej sojowy – silny antyoksydant bogaty w witaminę E, czynnik kondycjonujący

Wyciąg z galaretówki chrząstkowatej – usprawnia krążenie i drenaż tkanek, ma działanie pojędrniające i syntetyzujące kolagen, zalecany przy zwiotczeniach skórnych i rozstępach

Uwodorniona lecytyna – poprawia wygląd zwiotczałej skóry poprzez poprawę napięcia i elastyczności włókien kolagenowych

Sh- Oligopeptyd 2 – redukuje i zapobiega nawisom i zwiotczeniom skórnym, syntetyzuje stelaż kolagenowy i  białka skóry, redukuje efekt pieczenia

 

Sposób użycia:

Nie przekraczać ilości 30ml na zabieg.

Nie łączyć z innymi substancjami czynnymi oraz solą fizjologiczną!

Zobacz także: kwas hialuronowy Juvederm ULTRA 3Prostone inner B

Liposhock to zaawansowany produkt z dziedziny medycyny estetycznej, który rewolucjonizuje podejście do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie pożądanej sylwetki bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych operacji chirurgicznych.

Liposhock to kompleksowy zabieg, który działa na obszary ciała z nadmierną tkanką tłuszczową, pomagając w jej rozpadzie i eliminacji. To rozwiązanie dla osób, które pragną uzyskać bardziej wymodelowaną sylwetkę, zdefiniowane kontury i estetyczny wygląd ciała. Produkt ten jest dostępny wyłącznie u licencjonowanych specjalistów od medycyny estetycznej i spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zabiegi z wykorzystaniem Liposhock są zazwyczaj stosunkowo krótkie, a pacjenci mogą szybko wrócić do swojego codziennego życia.

Jako innowacyjne podejście do modelowania ciała, Liposhock przyciąga uwagę osób, które pragną poprawić swój wygląd i zyskać pewność siebie. Zawsze zaleca się skonsultowanie się z doświadczonym specjalistą od medycyny estetycznej przed rozpoczęciem zabiegu w celu określenia odpowiedniego planu leczenia i dostosowania go do indywidualnych potrzeb i celów pacjenta