PRINCESS FILLER z lidokainą 1ml
  • PRINCESS FILLER z lidokainą 1ml #1

PRINCESS FILLER z lidokainą 1ml

Delikatny wypełniacz do płytkich i średnich zmarszczek.

Więcej szczegółów expand_more

190,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

PRINCESS FILLER LIDOCAINE  to sterylny, ulegający biodegradacji elastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz. Daje długotrwałe, ale nie permanentne efekty, powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Filler jest jednofazowy, co zapewnia idealnie gładką konsystencję żelu. Zastosowana przy produkcji innowacyjna metoda S.m.a.r.t. opiera się na sieciowaniu czystego i naturalnego kwasu HA pochodzenia niezwierzęcego. S.m.a.r.t. jest opatentowaną metodą, dzięki której kwas HA jest wielokrotnie oczyszczany, a zarazem mocnie wiązany.  Każda strzykawka zawiera 1ml wiązanego krzyżowo kwasu HA (23 mg/ml). 

Princess Filler lidocaine stosujemy:

-w celu korekty umiarkowanych i płytkich zmarszczek,

-do zmarszczek palacza

-do tzw. dolny łez i lwiej zmarszczki

-do korekty blizn

-do powiększania ust

Każde pudełko zawiera jedną strzykawkę PRINCESS FILLER, dwie jednorazowe, sterylne igły 27G 1/2.

PRINCESS spełnia najwyższe standardy jakości − dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu HA. Czas utrzymywania od 4-12 miesięcy.