Lista produktów marki Filorga

Francuska marka FILLMED FILORGA znana jest branży kosmetycznej już od ponad 40 lat. Proponowane przez nią produkty przeciwstarzeniowe z serii FillMed wykorzystywane są przez dermatologów oraz specjalistów medycyny estetycznej do wykonywania niechirurgicznych zabiegów anti-age.

W skład oferty firmy wchodzą wypełniacze zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego, powierzchniowe peelingi z kwasami owocowymi oraz preparaty przeznaczone do mezoterapii. Marka Filorga jako jedna z pierwszych wyszła również z propozycją pielęgnacji domowej wykonywanej metodą nieinwazyjną z wykorzystaniem serii kosmetyków z gamy Skin Perfusion.

Kosmetyki oraz wyroby medyczne FILLMED FILORGA powstają na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, który w połączeniu ze składnikami aktywnymi wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające oraz regenerujące. Wykorzystywane są do wykonywania zabiegów szeroko rozumianej medycyny estetycznej – nie tylko wypełniania zmarszczek, lecz również powiększania i konturowania ust, przywracania jędrności skóry, a także poprawy nawilżenia cery.

Produkty
Pokazano 1-11 z 11 pozycji