FILLMED - Igła Nanosoft  3x34G/0,6mm
  • FILLMED - Igła Nanosoft  3x34G/0,6mm #1

FILLMED - Igła Nanosoft 3x34G/0,6mm

FILLMED - IGŁA NANOSOFT MICRONEEDLES 3x34G/0,6mm

Więcej szczegółów expand_more

33,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

FILLMED - IGŁA NANOSOFT MICRONEEDLES 3x34G/0,6mm

NanoSoft  składa się z 3 silikonowych mikro-igieł 0,6 mm. Jest jednorazowego użytku i można ją dostosować do wszystkich strzykawek. Pozwala użytkującemu wykonywać „standardowe” i dokładne wstrzyknięcia do skóry właściwej. Igła NanoSoft jest około trzy razy mniejsza niż zwykła igła iniekcyjna.

Poprawia komfort pacjenta, minimalizuje ryzyko siniaków i ułatwia dalszą część protokołu estetycznego: natychmiast tworzą się małe grudki i szybko rozprowadzają produkt po skórze właściwej. Te grudki utrzymują się nie dłużej niż 24 godziny.

Zabiegi na powiekach są zawsze wyzwaniem: zabieg musi być skuteczny, ale niezbyt agresywny, ponieważ może być bolesny dla pacjentów. Dzięki NanoSoft  procedura jest wygodna, a pacjenci mogą być spokojni. Dobre efekty można osiągnąć na zmarszczkach kurzych łapek i szyi. W tych delikatnych miejscach często występują siniaki, które mogą zniechęcić niektórych pacjentów do wykonania zastrzyków.

Cena dotyczy jednej sztuki Igły NanoSoft MICRONEEDLE - (3x34G/0,6mm)