Neauvia Intense Man 1x1ml
  • Neauvia Intense Man 1x1ml #1

Neauvia Intense Man 1x1ml

Wypełniacz o dużej ilości wiązań sieciujących PEG

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
190,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Wypełniacz o dużej ilości wiązań sieciujących PEG, zaprojektowany tak aby stworzyć wypełniacz o wysokiej kohezyjności i twardości, dzięki czemu działa jak implant i pozostaje w miejscu, w którym jest umieszczony na kość, posiada wysokie właściwości liftingujące, więc wymaga iniekcji mniejszej objętości niż wypełniacz BDDE aby uzyskać odzyskać odbudowę i efekt liftingu

W celu idealnego zbalansowania efektów liftingu, wolumizacji oraz naturalnej regeneracji do procedury NLIFT dedykowane są dwa unikatowe wypełniacze: Pierwszym z nich jest Neuvia Intense, czyli najskuteczniejszy wypełniacz podporowy do stosowania w najgłębszych warstwach tkanki podskórnej.

Neauvia Intense preparat dedykowany do modelowania kości jarzmowej, poprawy objętości, niwelowania głębszych zmarszczek.

Intense zawiera 28 mg kwasu hialuronowego oraz aminokwasy (glicynę i L-prolinę).

Dzięki takim cechom jest preparatem z wyboru do zastosowania w protokole Nlift.