Dives Ultra  Volume+lido 1ml
  • Dives Ultra  Volume+lido 1ml #1

Dives Ultra Volume+lido 1ml

Preparat wypełniający do korekcji głębokich zmarszczek oraz wolumetrii twarzy.

Więcej szczegółów expand_more

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 5,00 zł Do 15,00 zł
175,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

 

ULTRA VOLUME LIDOCAINE to usieciowany żel wypełniający na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do przywracania lub zwiększania objętości tkanek miękkich i wolumetrii twarzy. Dedykowany do modelowania grzbietu nosa, kształtu brody, konturowania linii jarzmowej i żuchwy. Pozwala na przywrócenie prawidłowych proporcji i kształtu twarzy.

Pomimo zawartości cząsteczek o największym rozmiarze 900 μm i wysokich zdolności objętościowych, zachowuje swoją plastyczność i właściwości reologiczne, stanowiąc odporny na odkształcenia i komfortowy w iniekcji produkt wypełniający. Dzięki zawartości znieczulającej lidokainy zabieg jest wyjątkowo komfortowy, a rozpieranie w tkankach mało odczuwalne.

 


Zawartość kwasu hialuronowego:
24mg/ml

Zawartość lidokainy:
3mg/ml

Rozmiar cząsteczki:
900μm

 


Długość efektu:
9-12 miesięcy

 

Głębokość implantacji:
skóra właściwa,
tkanka podskórna

 

Wskazania (miejsca implantacji):
- wolumetria policzków i konturowanie linii jarzmowej
- korekta kształtu nosa
- konturowanie linii żuchwy
- wolumetria brody

 

 

ULTRA LIDOCAINE

Maksymalny efekt objetosciowy i idealna plastycznosc

Opatentowana technologia Hy-BRID opiera się na wykorzystaniu wyjątkowo długich oraz stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego, którego stężenie wynosi niezmiennie 24mg/ml. Różnica między poszczególnymi wariantami polega jedynie na wielkości zastosowanej cząsteczki. Zapewnia to optymalną plastyczność kwasu, łatwość iniekcji, długotrwały efekt i doskonałą objętość.


Bezpieczenstwo i doskonała tolerancja

Wyjątkowe bezpieczeństwo i maksymalna tolerancja stosowania, wynikają z wykorzystania wyłącznie kwasu hialuronowego, spełniającego standardy farmaceutyczne i rygorystycznego oczyszczenia go z czynnika sieciującego BDDE, który jest poniżej poziomu wykrywalności. Dzięki temu zabieg pozbawiony jest ryzyka reakcji alergicznych, immunogennych czy trwałych obrzęków.


Komfort uzytkowania i gładkosc iniekcji

Łatwość i precyzja iniekcji wynika z wyjątkowej plastyczności i doskonałych właściwości reologicznych produktu. Dodatkowo ergonomicznie zaprojektowany uchwyt strzykawki umożliwia równomierne rozprowadzanie nacisku podczas wstrzyknięcia, aby zapewnić dokładne i gładkie podanie preparatu.


Wysoki komfort zabiegu

Zawartość anestetycznej lidokainy (0,3%) i cienkościennych igieł znacząco niweluje ból i podnosi komfort zabiegu. Proces wkłucia jest praktycznie bezbolesny, a rozpieranie w tkankach nieodczuwalne.

Globalny standard kontroli jakości

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo DIVES MED ULTRA LIDOCAINE potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości ISO 13485 i ISO 9001 oraz europejski certyfikat medyczny CE2195, wydany przez urząd Emergo Europe z siedzibą w Holandii.

 

TECHNOLOGIA Hy-BRID

Patent Hy-BRID to rewolucyjna technologia produkcji wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, stanowiąca pionierskie rozwiązanie optymalizacji plastyczności produktów, przy równoczesnym zachowaniu stabilnych i długotrwałych efektów. W tradycyjnych produktach wypełniających występują ograniczenia związane z niestabilnością objętości oraz brakiem precyzji w uzyskiwaniu pożądanych efektów, wynikające z zastosowania cząsteczek o różnorodnej wielkości. Hy-BRID przynosi innowacyjne rozwiązanie, redefiniując nowe standardy w dziedzinie odmładzania i poprawy wyglądu.

Jednym z kluczowych atutów technologii Hy-BRID jest osiągnięcie optymalnej gęstości kwasu hialuronowego i cząsteczek o jednolitym rozmiarze. Dzięki temu możemy tworzyć produkty, które nie tylko charakteryzują się imponującą lepkosprężystością, ale także równomierną absorpcją. Optymalna gęstość gwarantuje stabilność efektu, eliminując potrzebę częstych zabiegów podtrzymujących.

Zdolność do wytwarzania cząsteczek o jednolitym rozmiarze jest kluczowa dla naturalności efektu. Cząsteczki kwasu hialuronowego są precyzyjnie kalibrowane, aby idealnie dostosowywać się do różnych obszarów twarzy, od delikatnych zmarszczek po miejsca utraty objętości. Dzięki temu efekt jest zawsze harmonijny i zgodny z indywidualnymi rysami pacjenta.