Pluryal Mesoline BodyContour 5ml
  • Pluryal Mesoline BodyContour 5ml #1

Pluryal Mesoline BodyContour 5ml

Opakowanie zawiera 10x5ml

Więcej szczegółów expand_more

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 4,00 zł Do 20,00 zł
58,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Głównymi czynnikami odpowiedzialnymi  za gromadzenie się tłuszczu jest:  wiek, przyrost masy ciała lub zaburzenia hormonalne. Obecność tłuszczu w niektórych częściach ciała (sakwy na zewnętrznych udach, kolanach, brzuch) można zlikwidować poprzez użycie takich składników jak:  fosfatydylocholiny i kwasu deoksycholowy  Udowodniono klinicznie, że skutecznie leczy zlokalizowane złogi tłuszczu. Jest to wysoce ciekawa alternatywa dla inwazyjnych zabiegów typu liposukcja szczególnie w przypadku drobnej tkanki tłuszczowej depozyty.

Kwas dezoksycholowy - jest to kwas żółciowy, który emulguje i rozpuszcza tłuszcze zawarte w jelicie. To niszczy komórkę błony adipocytów i niszczy komórki tłuszczowe w tej tkance.

Fosfatydylocholina Naturalnie występujący w organizmie (składnik żółci), pozyskiwany jest z soi lecytyna. Ma udowodniony wpływ na emulsję tłuszczową i jest w stanie zmieniać poziom cholesterolu i inny metabolizm trójglicerydów, zwiększając rozpuszczalność cholesterolu i zmienia skład tkanki tłuszczowej.