WIRÓWKA LABORATORYJNA NEUATION iFuge D06  PREMIUM EDITION
  • WIRÓWKA LABORATORYJNA NEUATION iFuge D06  PREMIUM EDITION #1
  • WIRÓWKA LABORATORYJNA NEUATION iFuge D06  PREMIUM EDITION #2
  • WIRÓWKA LABORATORYJNA NEUATION iFuge D06  PREMIUM EDITION #3

WIRÓWKA LABORATORYJNA NEUATION iFuge D06 PREMIUM EDITION

Wersja Premium dla najlepszych efektów wirowania osocza i fibryn. Najlżejsza wirówka w swojej klasie - zaledwie 4kg. Wyposażona w detekcję prawidłowego wyważenia oraz sterowanie RCF. Przeznaczona do PRP, PRF, iPRF.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
2 900,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Neuation iFuge D06 Premium Edition – to specjalna wersji modelu D06 zoptymalizowana pod kątem pozyskiwania osocza oraz fibryn bogatopłytkowych. W odróżnieniu od wersji standardowej posiada regulację prędkości co 10 obrotów na minutę ( co 100 obrotów na minutę w wersji standardowej ) co pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie istniejących procedur wirowania. Kolejną bardzo ważną modyfikacją wersji Premium jest funkcja łagodnego hamowania w ostatniej fazie wirowania co jest szczególnie ważne w procesie pozyskiwania iniekcyjnej fibryny bogatopłytkowej. Wirówki pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji oraz objęte są 24 miesięczną gwarancją polskiego serwisu. Jest to ważna informacja ze względu na fakt że polski serwis nie obsługuje urządzeń zakupionych poza autoryzowaną polską siecią dystrybucyjną.

Wirówka Laboratoryjna iFuge D06 to lekka wirówka dedykowana osobom dla których priorytetem jest mobilność. Dzięki bardzo niskiej wadze – zaledwie 4 kg oraz kompaktowym wymiarom będzie doskonałym wyborem dla osób wykonujących zabiegi w różnych gabinetach. Wirówka wyposażona w indukcyjny silnik oraz sterowanie mikroprocesorowe. Posiada wbudowaną detekcję prawidłowego wyważenia zabezpieczającą sprzęt oraz probówki w trakcie wirowania. Dodatkowo użytkownik posiada możliwość sterowania zarówno z poziomu prędkości obrotowej RPM jak również siły odśrodkowej RCF. Wirówka z polskiej dystrybucji posiada zmodyfikowane oprogramowanie pod kątem wirowania osocza jak również fibryn bogatopłytkowych.

DANE TECHNICZNE:

– rotor stałokątowy 6 x 10 / 15 ml

– silnik indukcyjny (bezszczotkowy)

– maksymalne obroty / RCF –  6500 obr/min / 3684 g

– płynne ustawienie prędkości od 500 do 6500 rpm

– ustawienie czasu od 1 do 30 minut oraz tryb pracy ciągłej

– poziom głośności > 60 dB

– wbudowana detekcja prawidłowego wyważenia

– wymiary 260 x 244 x 205 mm

– waga 4 kg

– zawarte w zestawie adaptery dla probówek 5 ml,,7 ml oraz 1,5/2ml, które dają możliwość wirowania większości dostępnych probówek