ClaireFrax - RF laser frakcyjny mikroigłowy
 • ClaireFrax - RF laser frakcyjny mikroigłowy #1
 • ClaireFrax - RF laser frakcyjny mikroigłowy #2

ClaireFrax - RF laser frakcyjny mikroigłowy

Zaawansowane połączenie dwóch technologii w celu przeciwdziałania procesowi starzenia się skóry. ClairFrax to synergia fali radiowej (RF) z mikroigłami wpływająca na poprawę zagęszczenia skóry i powodująca wypłycenie  zmarszczek.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
34 900,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Technologia ThermoNeedles – Synergia fali radiowej z mikroigłami. 

Zaawansowane połączenie dwóch technologii w celu przeciwdziałania procesowi starzenia się skóry. ClairFrax to synergia fali radiowej (RF) z mikroigłami wpływająca na poprawę zagęszczenia skóry i powodująca wypłycenie  zmarszczek. Dzięki kontrolowanemu procesowi mechaniczno-termicznego uszkodzenia skóry dochodzi do stymulacji fibroblastów, czego efektem jest produkcja kolagenu oraz zwiększenie napięcia skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który wykorzystuje efekt podgrzania tkanek z jednoczesnym ich uszkodzeniem mechanicznym za pomocą igieł, co pobudza skórę do samo regeneracji.  Proces regeneracji skóry twarzy jest ściśle związany z zagęszczaniem się włókien kolagenowych dzięki czemu po wykonaniu serii zabiegów nasza skóra jest jędrniejsza a drobne zmarszczki ulegają wypłyceniu. Rf frakcyjny to urządzenie wykorzystujące działanie fal radiowych transportowanych na określoną głębokość w skórze za pomocą igieł, dzięki czemu uzyskujemy równomierny efekt podgrzania tkanek i lepsze efekty zabiegowe niż przy tradycyjnym zabiegu RF.

Urządzenie wyprodukowane w Polsce. 

Gwarancja: 30 miesięcy

Wskazania:

 • Redukcja zmarszczek
 • Poprawa jędrności i elastyczności skóry na twarzy i ciele
 • Redukcja blizn
 • Redukcja rozstępów

Zalety urządzenia:

 • innowacyjna technologia
 • produkcja i serwis na terenie Polski
 • intuicyjny interface w języku polskim
 • obudowa zbudowana z trwałych materiałów posiadających atesty pozwalające na stosowanie ich w gabinetach medycznych i kosmetologicznych
 • nowoczesny design

Parametry techniczne:

Częstotliwość RF 5MHz (igłowa)

Intensywność 0   ̴ 100% (zmiana co 3%)

Czas emisji RF 50ms   ̴ 800ms

Rodzaj igieł Nieizolowane

Moduły igłowe         21 igieł, 49 igieł, 81 igieł

Waga 26kg

Wymiary        106 x 38 x 35 cm

Ekran szklany 10″

Moc wyjściowa 80W