WIRÓWKA MEDYCZNA EQLAB MULTiFUGE L400P
  • WIRÓWKA MEDYCZNA EQLAB MULTiFUGE L400P #1

WIRÓWKA MEDYCZNA EQLAB MULTiFUGE L400P

DOSTĘPNA POD KONIEC LUTEGO 2024r

Więcej szczegółów expand_more

5 990,00 zł
14dni
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

WIRÓWKA EQLAB MULTiFUGE

Wirówka medyczna EQLAB MULTiFUGE to uniwersalna wirówka nablatowa o szerokim spektrum zastosowań. Użytkownik ma możliwość dostosowania wirówki do własnych potrzeb dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych rotorów. Wybierać można spośród modeli horyzontalnych jak również stałokątowych. Wirówka MULTiFUGE doskonale sprawdzi się w każdym laboratorium. Urządzenie może być wykorzystywane do badań klinicznych dzięki statusowi urządzenia medycznego IVD. Wirówka horyzontalna EQLAB MUTiFUGE to doskonały wybór dla osób poszukujących wirówki do osocza bogatopłytkowego, fibryny bogatopłytkowej czy też wirowania tłuszczu do lipotransferu. Poza możliwością wyboru odpowiedniego dla siebie rotora, istnieje możliwość wykonania dedykowanych reduktorów pod nietypowe zestawy do osocza bogatopłytkowego lub inne pojemniki o nietypowym kształcie. Co ważne, wirówka EQLAB MULTiFUGE posiada możliwość sterowania prędkością rozpędzenia i hamowania co jest niezwykle ważne przy pozyskiwaniu iniekcyjnej fibryny bogatopłytkowej. 

Warte podkreślenia są również takie atuty urządzenia jak kompaktowe wymiary, czytelny wyświetlacz, możliwość sterowania z poziomu obrotów jak również siły RCF, cicha praca i niska jak na tej klasy urządzenie waga. 

Niepowtarzalny design wirówki EQLAB MULTiFUGE idzie w parze z najnowszymi technologiami. Urządzenie posiada wytrzymały, bezszczotkowy silnik prądu stałego, sterowanie mikroprocesorowe, automatyczną blokadę pokrywy czy elektroniczną detekcje wyważenia rotora. Unikalny system przepływu powietrza dba o niską temperaturę wewnątrz komory wirowania tak aby wirowane preparaty były zawsze bezpieczne.

Dane techniczne:

– maksymalna pojemność 4 x 100ml

– maksymalna prędkość dla wszystkich rotorów – 4500 obr/min

– maksymalna siła RCF (w zależności od rotora) – 3485g

– bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC

– zakres nastaw czasu: od 1 minuta – 99 minut oraz tryb pracy ciągłej

– detekcja prawidłowego wyważenia rotora

– regulacja stopniowa rozpędzania i hamowania

– waga 23kg, wymiary 59cm x 43cm x 31cm

Medyczna wirówka 

Wirówka medyczna to niezwykle ważne urządzenie używane w laboratoriach medycznych i diagnostycznych. Jej głównym celem jest oddzielenie różnych składników krwi lub innych próbek biologicznych na podstawie gęstości. Dzięki działaniu sił odśrodkowych, wirówka pozwala oddzielić cenne komponenty, takie jak osocze, płytki krwi czy różne frakcje krwi, co jest kluczowe w diagnostyce chorób, monitorowaniu stanu zdrowia pacjentów oraz prowadzeniu badań naukowych. Wirówki medyczne są niezwykle precyzyjnymi urządzeniami, które pozwalają na osiągnięcie wyników o wysokiej dokładności w krótkim czasie. Dzięki nim lekarze i naukowcy mogą szybko i skutecznie przeprowadzać badania oraz diagnozować schorzenia, co przekłada się na lepszą opiekę nad pacjentami i postęp w dziedzinie medycyny. automatyczna blokada pokrywy w trakcie wirowania