Plaster Steri-Strip 3M do zamykania ran 1szt.
  • Plaster Steri-Strip 3M do zamykania ran 1szt. #1
  • Plaster Steri-Strip 3M do zamykania ran 1szt. #2

Plaster Steri-Strip 3M do zamykania ran 1szt.

Plaster Steri-Strip 3M do zamykania ran 1szt.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
Rozmiar
8,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Plaster STERI STRIP  3M  to hypoalergiczne przylepne paski do zamykania ran. Plaster STERI STRIP to sterylne, szybkie i bezpieczne w użyciu paski, które zamykają rany cięte i ograniczają (w niektórych przypadkach) konieczność szycia rany. Paski do zamykania ran Steri-Strip 3M nadają się do zamykania niewielkich ran są hypoalergiczne, sterylne i proste w użyciu. Dostępne są w różnych rozmiary. Paski do bezurazowego zamykania ran mogą być stosowane samodzielnie (jako pierwotne zamknięcie rany) oraz w połączeniu ze szwami chirurgicznymi lub staplerami. Paski Steri-Strip polepszają warunki gojenia rany, zmniejszają ryzyko wystąpienia infekcji, zwiększają komfort pacjenta i obniżają koszty leczenia.

Plastry polepszają warunki gojenia się ran tzn. nie traumatyzują tkanek, nie wywierają ucisku na brzegi rany co powoduje jej lepsze ukrwienie i umożliwiają prawidłowe wrastanie włókien kolagenu i szybsze utworzenie mocnej blizny.

Zastosowanie pasków Steri Strip zmniejsza ryzyko infekcji (wykazały to badabia kliniczne) oraz zwiększa  komfort pacjenta, ponieważ zakładanie i usuwanie pasków jest bezbolesne, paski nie powodują uczucia "ciągnięcia" skóry, nie pozostawiają blizn.

Dostępne rozmiary:

  • 1540 R 3mm x 75mm 
  • 1541 R 6mm x 75mm