Teosyal RHA 4 1x1,2ml
  • Teosyal RHA 4 1x1,2ml #1

Teosyal RHA 4 1x1,2ml

Teosyal, TEOXANE RHA 4, 1x1,2ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
340,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Teosyal RHA 4 jest pierwszym sprężystym kwasem hialuronowym, który dostosowuje się do dynamicznych obszarów skóry twarzy. Podczas uśmiechu, rozmowy, ziewania, mrugania etc. pracująca skóra na tych ruchomych powierzchniach jest szczególnie narażona na zmarszczki. To właśnie dla tych miejsc dedykowany jest Teosyal RHA, który staje się częścią skóry, wypełnia zmarszczki, zagęszcza skórę, a przy okazji również nawilża i odżywia,  zapewniając naturalne efekty. Preparat idealnie sprawdzi się w zabiegach przywracających właściwą objętość skóry i młodzieńczy owal twarzy. Dzięki właściwościom wiskoelastycznym RHA pod wpływem rozciągania lub ucisku skóry dostosowuje się, a opatentowana technologia zastosowana przy produkcji preparatu pozwala zachować optymalne właściwości żelu w zakresie sprężystości i unoszenia tkanek. Produkt zawiera lidokainę.


Zastosowanie:

  • przywracanie właściwej objętości skóry
  • modelowanie owalu twarzy
  • idealny do stosowania na ruchomych obszarach twarzy, takich jak kości policzkowe, skronie, broda


Utrzymywanie się efektu:
Efekt utrzymuje się do kilku miesięcy.


Preparat zawiera:
Kwas hialuronowy - 23 mg/ml (usieciowany + nieusieciowany)
Chlorowodorek lidokainy - 0,03%


Opakowanie oryginalne zbiorcze zawiera:
2 strzykawki x 1,2ml preparatu

Teosyal RHA zdobył prestiżową nagrodę w kategorii najlepszy wypełniacz na Aesthetic & Anti-aging Medicine European Congress w 2015r.