Juvederm VOLIFT 1x1ml
  • Juvederm VOLIFT 1x1ml #1

Juvederm VOLIFT 1x1ml

Juvederm VOLIFT lidocaine, 1x1ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
399,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Oryginalne opakowanie zawiera 2x1ml

JUVEDÉRM VOLIFT with Lidocaine to produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego JUVEDÉRM. Jest to kolejny produkt firmy Allergan w wyjątkowej technologii VYCROSS. 

JUVEDÉRM VOLIFT with Lidocaine umożliwia uzyskanie długotrwałych efektów, które mogą utrzymywać się nawet do 15 miesięcy. Dzięki dodanej lidokainie pacjent nie odczuwa bólu podczas iniekcji, a co za tym idzie wzrasta komfort podczas zabiegu.

Preparat ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu.

Technologia VYCROSS polega na zastosowaniu unikalnej, opatentowanej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, co zwiększa stopień usieciowania jego łańcuchów. Lepsze usieciowanie pozwala na zastosowanie kwasu hialuronowego o mniejszym stężeniu przy jednoczesnym zachowaniu jego doskonałych zdolności wypełniających i ograniczeniu obrzęku.

WSKAZANIA

  • konturowanie twarzy,
  • korekcja głębokich zmarszczek, takich jak fałdy nosowo-wargowe,
  • przywrócenie objętości policzków i podbródka,
  • przywrócenie owalu i objętości twarzy,
  • zwiększenie objętość ust,
  • opadające kąciki ust,
  • linie marionetki.

SKŁAD

Stężenie kwasu hialuronowego HA: 17,5 mg/ml

Lidocaina: 0,3%

Roztwór fosforanu pH: 7,2 q.s.p 1ml